Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást mindenki...

A beágyazódást mindenki megérzi? Törvényszerű, hogy petefészek szúrkálással jár? Előfordulhat, hogy valaki nem veszi észre?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem vettem eszre, pedig lestem minden rezduleset a testemnek, mert nagyon tervezett baba volt, tudtam, mikor ovulaltam, mikor voltunk egyutt, azt is, h kb. mikor lehet a beagyazodas, de bizony nem ereztem semmit sem.

Nem tudom, meg lehet-e erezni.

En csak az ovulaciot ereztem meg, petefeszek-szurkalassal.

Beagyazodaskor nem is volt semmi barnazasom, meg semmi ilyen "jel".

2008. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megéreztem valamit a peteérés utána 5 naptól egy-két napig mensis fájdalmam volt.
2008. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbb nő ezt nem veszi észre pl. én sem!
2008. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek van beágyazódási vérzése olyankor.
2008. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én sem éreztem meg.
2008. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

En sem ereztem meg.

Mondjuk azt sem ertem, hogy a beagyazodasi verzes hogy a csudaba lehet.

Egy par sejtbol allo blasztocita kemiai anyagokat kibocsatva szepen belesupped a mehfalba, ez oke, keletkezhet mikroverzes, de hogy jut ki az a cseppnek millioszor kevesebb verecske a fehernemuig ugy, hogy nyoma is maradjon?!

Ez nem csak varosi legenda? Vagy vmi mas magyarazata lehet?

2008. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
a beágyazódást szerintem nem lehet érezni!ha lehetne senki sem venne terhességi tesztet!!!viszont a peteérés ha nyomásérzéssel,derékfájással,mindjárt megjön érzéssel jár(bár ez is mindenkinél mást produkál)akkor azt igen.
2008. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!