Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy csak akkor...

Törvényszerű, hogy csak akkor lehet terhes az ember, ha a hője 37 körül van?

Figyelt kérdés
Volt valaki, akinek nem volt magas a hője vagy nem volt hőváltozása és mégis terhes volt?
2010. dec. 19. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Találsz ilyen görbéket a babatervezok.hu oldalon. A saját hődhöz képest jellemzőbb, hogy magasabb. Tehát lehet, hogy a 36.7 is már magas, ha az alaphőd mondjuk 36.3. Egyéni, teljesen. De ha a ciklus első feléhez képest egyáltalán nincs emelkedés vagy össze-vissza cikkcakkos, akkor az a nem jó. Normális esetben egy szép hullám ívet jár be a görbe még akkor is ha vannak közte le-fel ugrálgatások 1-2 tized fokos.
2010. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs görbéd?
2010. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. nekem alapban 35.6 körül van.ha napok óta 36 fölött van, az jó jel?
2010. dec. 19. 11:35
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs, mert sosem egy időben ébredek, csak megfigyeltem hogy most magasabb. most kezdtük a próbálkozást, köv héten kell megjönnie, és utalnak bizonyos tünetek arra, hogy összejöhetett.
2010. dec. 19. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű,mert nekem pl.az alaphőm 36,2 volt,és mikor terhes lettem is csak 36,6 volt a legmagasabb.
2010. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hő a ciklus második felében mindenképpen magasabb az ciklus első feléhez viszonyítva, ha van baba, ha nincs. Minden a várt mensi napján dől el. Ha nincs baba, visszaesik a hő és megjön a mensi. Ha van baba, fent marad a terhesség alatt. Természetesen csak ha késik a mensi, akkor is fent marad, amíg meg nem jön.

Tapasztalatom szerint, a hőmérséklet csak azoknál kiértékelhető akik rendszeresen és nagyon pontosan mérnek. Én kipróbáltam és már 20-30 perc eltérés is tized fokokat jelenthet, vagy ha az ember előtte kiszalad inni vagy pisilni.

Ha nem mérsz rendszeresen, csak hébe-hóba, az semmit nem jelent,ne is foglalkozz vele. Jövő héten kiderül! Hajrá!

2010. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!