Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire törvényszerű, hogy...

Mennyire törvényszerű, hogy 7. napon kezdődik a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Ha okt. 3.-án reggel volt az együttlét (lehetséges megtermékenyülés), akkor elvileg ma kezdődik a beágyazódás? Bár én már 2 napja érzek petefészekszurkát. Akkor az még nem lehetett az? Más tünet nincs, de ez elég határozott!
2010. okt. 11. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A beágyazódás a megtermékenyítéstől számított 7-10 nap. Sem a tüszőrepedés, sem a megtermékenyítés pontos idejét óra, perc pontossággal nem tudja senki. (max.. sejteni lehet, de hogy most volt vagy fél nappal később azt nem lehet tudni) Ezen az oldalon makacsul tartja magát az a nézet, hogy a beágyazódást mindenféle tünetnek KELL kísérni. A valóság az, hogy a beágyazódásból a nők többsége nem vesz észre semmit. Bármi lehet még a dologból, de a végeredmény nem azon múlik, hogy szurkált-e vagy sem a petefészek.
2010. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit azért megnyugodtam. Mert én nem barnázok (még), nem igazán fáj a cicim, szóval ezen a szurkán kívül mást nem produkálok és már kezdtem megijedni,hogy akkor tuti nem lesz beágyazódás!
2010. okt. 11. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is éreztem szurkát amikor terhes maradtam az első fiammal...de barnázás nem volt.

Szerintem sem ettől függ. Legyél pozitív!

Sok sikert!

2010. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Pozitív vagyok, csak sajnos én olyan is, hogy mindenbe eléggé beleélem magam! Nem akarok csalódni! A tesztelés meg még olyan messze van!:(
2010. okt. 11. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tövényszerű, ahogy a középidős peteérés sem. Amúgy ez egy újfajta dili, hogy márpedig mindenki érzi a beágyazódást. Na most én 3ból egyszer sem éreztem. Egy jele volt a babáknak, hogy teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott voltam, mivel a komfortérzetemen nem rontott a mesi előtti hasfájás, mellfájás, "megjön" érzés.

Nem mellesleg azt is megjegyezném, hogy sem barnázás sem más egyéb tünete nem volt. Sőt egy esetet leszámolva a barátnőimnek sem volt semmi tünete(a kivétel viszont rettenetesen görcsölt, kórházba is került mindkétszer)

Lehetett a szurkálás a beágyazódás jele, de akár a nem beágyazódásé is. Ez csak egy esetleges pozitiv teszt után fog kiderülni.

Szorítok.

2010. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül? :)
2014. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!