Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcosok akinek drillingje volt...

Pcosok akinek drillingje volt az segitsen. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
Januar12. volt drillingem es meg is jott a menzeszem 15.en 20.aig tartott.....es most februarba meg nem jott meg es ma kezdodott hogy beszurt mind2 petefeszkem..es azt erzem mint amikor megmutottek nagy üresseget es nagyon rossz.....mi lehet ez??
2012. febr. 22. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem dec. 8-án volt ilyen műtétem. előtte november 29-én jött meg gyógyszerrel. a műtét után jan. 6-án jött meg de szerintem azért mert a kaáliba csináltak uh és eléggé megabajgattak. ez volt a 38. napon. és azóta nem jött meg, már másfél hónapja. szombaton csináltam tesztet negatív lett. az utolsó menstruációm gyógyszer nélkül jött meg. semmi jelét sem érzem, hogy meg akarna jönni. egyszer úgy beleszúrt mindkét petefészkembe, hogy ha fel kellett volna állnom tuti összeesek.

már én is teljesen össze vagyok zavarodva.

neked miért ajánlották a műtétet?

2012. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert Babat szeretnenk es mar szedtem a met.et is clostit is de nem segitett....nekem megjott mutet utan ahogy fent mar irtam....de most nem ertem mivan...csinaltam kivancsisagbol egy teszter kb 2hete de az negativ lett...ha par nap mulva se Jon meg veszek tesztet...de ha az is negativ felhivom az orvosom.....te nem hivtad fel h miert van ez??
2012. febr. 22. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálam is.

Még nem hívtam a dokit, mert a műtét után ismerősnek hála kaptunk egyből időpontot a Kaáliba. És mondta a dokim, hogy így akkor ő nem ad gyógyszert mert ott nem szeretik ha gyógyszer mellett jön meg. Most meg összeférhetetlenség vizsgálatra kellene mennünk, de ahhoz spontán ciklus kell. (hogy miért nem tudom). még azt gondoltam hogy március elejéig várok, aztán vagy a Kaálit hívom fel vagy a nődokimat, hogy most mit csináljak.

2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi merckformint szedtél?

Én napi 2*fél tablettát mert többet nem tudtam, mert nem bírta a gyomrom. a closty nekem sem használt, sőt én még kaptam gonal f 300-as injekció kúrát is. és utána jött a műtét.

2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar nem emlekszem pontosan de azt hiszem napi 1tablettat 1000mg-osbol...de szerintem mi mar beszeltunk a mutetem elott ...te is a csenge doktornohoz jarsz igaz?:)
2012. febr. 23. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megjott ma:(:( talan kovetkezo honapban sikerul remelem
2012. febr. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!