Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyis van ez? Én eddig nem...

Hogyis van ez? Én eddig nem lettem terhes!

Figyelt kérdés
Megszakítással védekezünk hónapok óta, de terhes nem lettem eddig! Más meg egyből bekapja a legyet!
2012. febr. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg öt éve megszakítás NÉLKÜL találkozunk, s mégsem vagyok terhes...
2012. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35% esélyed van minden hónapban, hogy teherbe ess. Te eddig benne voltál a maradék 65%-ban. Simán lehet, hogy jövő hónapban nem lesz szerencséd, de az is lehet, hogy még 5 évig nem esel teherbe ilyen védekezéssel. Sok függ attól, hogy valakinek mennyire szabályos a ciklusa.
2012. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZsZs27 ***** válasza:
Hm. Én 3 évig nem estem teherbe, pedig sehogy se védekeztünk (akartuk a babát). Kiderült, magas a prolaktin szintem, tehát nincs peteérésem. Ki tudja mi lehet az oka. Elvégre van aki meg tabletta mellett is terhes lesz. Persze van ahol meg a férfin is múlik.
2012. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt gondolom a pasin múlik, hogy mennyire ügyes :)

mi 10 évig védekeztünk megszakítással, és soha nem csúszott be a baba

és mikor elterveztük a babót, egyetlen egyszer nem védekeztünk sehogy és rögtön összejött!

szóval egészségesek vagyunk, nagyon könnyen teherbe estem, de a megszakítással mégsem, ezért azt gondolom, ez a pasin múlik

2012. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!