Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltunk együtt a...

Pénteken voltunk együtt a barátommal, kilyukadt a gumi. Most csütörtök van, ma kéne megjönnie. Szerintetek mikor vegyek tesztet leghamarabb? Vagy fölösleges, mert úgyse +?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű, hogy pozitív lenne, de ha szombaton sem jön meg, vasárnap reggel tesztelj egyet szerintem.
2012. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Elméletben már túl voltál a peteéréses időszakodon, tehát kisebb az esélye, hogy becsúszott a terhesség. A teszt még nem mutatná ki, hisz még egy hét sem telt el, legalább 10 napnak azért el kell telnie ahhoz. Úgyhogy legkorábban hétfő-kedd tájékában ajánlanám a tesztelést, ha addig sem jön meg, de szerintem meg fog.
2012. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha pénteken voltatok együtt, akkor nem fogja még kimutatni a teszt, ha terhes vagy.

Amúgy szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lennél.

2012. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első, jó nagy baromságot írtál !!
2012. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!