Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció alatt mind az 5...

Az ovuláció alatt mind az 5 nap lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egy kicsit badarságot kérdeztem.
2012. febr. 23. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért jobb a hímivarsejtek minőségének, ha csak 2 naponta szeretkeztek. Amúgy az ovuláció az 1 nap. Az 5-öt hogy érted? 2 előtte, 2 utána, és maga az ovus nap, vagy 4 nap előtte?
2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a menstruáció 14.napjától ovulációig és az ovu alatt.
2012. febr. 23. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ovuláció egy nap:)

Én sem értem a mind az öt napot:)


De akkor lennétek a leghatékonyabbak, ha 10. naptól 2 naponta lennétek együtt.

2012. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltam már ovu tesztet és 4-5 napig volt erős a kontról csík.
2012. febr. 23. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció 14. napjáig? Amúgy az normális, hogy a kontroll csík erős, annak is kell lennie, az jelzi, hogy működik a teszt. Hány naposak a ciklusaid? Hanyadik napon kezdted a tesztelést?
2012. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a beágyazódással keveri a kérdező?
2012. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az ovuteszt 5 napig pozitív, az nem azt jelenti, hogy annyi ideig van ovud, hanem azt, hogy annyi ideig termelődik az LH hormon, ami a tüszőrepedésért felelős. Amikor eléri a csúcsát reped a tüsző - de ez csak egy nap! Az ovu akkor van, amikor először negatív az ovuteszt:)
2012. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg minden esetre: hacsak nem tudod biztosan (vizsgálatból), hogy nagyon sok és jó minőségű a spermium, akkor legfeljebb 2 naponta legyetek együtt, esetleg 2.5.
2012. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!