Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem el volt záródva a jobb...

Nekem el volt záródva a jobb petevezetőm sikerült átfújni és azt mondta az orvosom hogy mostmár teherbe eshetek. Most egy másik orvos pedig azt mondta hogy az elzáródás miatt nem lehetek terhes. Kinek higyjek? mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is el volt záródva, mondjuk nekem peteérésem sem volt ezért műtöttek és a laporoszkópia közben derült ki az elzáródás. Sikerült átfújni+4 hónapon belül rendeződött a peteérésem is. A kislányom ma 3 hónapos!:-)

Ha az elzáródás megszünt és más problémád nincs, akkor elméletileg bármikor teherbe eshetsz. Remélem, hogy sikerül.

2008. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ez a másik orvos honnan tudja, hogy el vagy záródva? Csinált valami vizsgálatot?
2008. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mondtam el a vizsgálataim eredményét és látatlanból azt mondta hogy a petevezetőt nem lehet kitisztítani és nem maradhatok terhes.
2008. ápr. 9. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tiszta hülye!!!Mármint a doki...:-)Én az első válaszoló vagyok. Valóban igaz, ha elzáródott a petevezető, akkor nincs mit tenni, bár azt írtad, hogy csak az egyik oldali zárodott el, tehát így sem lehetetlen, csak az esélyek felére csökkentek. De amikor az elzáródás még nem régi vagy nem teljes, akkor a befecskendezett festékanyag nyomásától az elzáródás megszüntethető. Itt az elő példa, Te és én! Az én dokim is azt mondta, hogy szerencsém volt, mert ritka, hogy az elzáródást meg tudják szüntetni, de ha a laporoszkópiát végző orvos látta, hogy a festékanyag végigmegy a petevezetőn, akkor egy másik doki nem dumáljon már marhaságot! Miért váltottál egyébként dokit?
2008. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem váltottam csak kíváncsiságból beszélni akartam egy másik orvossal is, de kár volt. Semmi más problémám nincs csak ez az elzáródás volt, amire az orvosom egyértelműen azt mondta hogy sikerül kitisztítani és nem fog szerinte visszazáródni. A férjemet is nézték ő is rendben van.Nem tudtam mitévő legyek mert ez a másik doki nagyon elkeserített, már lombikról beszélt.
2008. ápr. 9. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom javasolni, hogy felejtsd el, amit ez a másik doki mondott, aztán mindent bele a férjeddel!!!:-)Nekünk átfújás utáni 4. ciklusban sikerült. Legalább olyan gyönyörű babát kívánok Nektek, mint a mi kislányunk.
2008. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok a picihez, most egy kicsit megnyugtattál hogy nem csak én vagyok így és hogy ezek után mégiscsak sikerülhet végre nekünk is egy baba.
2008. ápr. 9. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos elzáródásokat a kontrasztanyag befecskendezésével meg lehet szüntetni(van ilyen ismerősöm), ami rögtön látszik is, mert a folyadék áthalad a petevezetéken, ki a hasüregbe. Annak higgyél, aki csinálta a beavatkozást, mert ő látta a felvételt.
2008. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!