Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül a kistesó? Már 6...

Nem sikerül a kistesó? Már 6 hónapja, voltam vérvételen semmi gond, rákszűrés jó eredménnyel. A párom hogy tudna elmenni sperma vizsgálatra, vagyis hova mehet ilyen kéréssel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerköc már van,nagy gond nem lehet,csak nem jó idöben vannak a "katonák"jó helyen.
2009. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Andrológián foglalkoznak a spermiumok vizsgálatával.
2009. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyász ad beutalót
2009. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz időben próbálkoztok. Mi is így voltunk az elsővel. A 7. hónapban sikerült végül. Türelem, ez még teljesen normális. Vizsgáld meg először a ciklusod. Ha megismered, akkor pontosan tudni fogod, hogy mikor kell együtt lennetek a kistesóhoz. Egyszer már sikerült, úgyhogy másodszorra is mennie kell. Még várj egy kicsit szerintem az orvossal, valószínűleg nem is fognak még beutalót adni,az orvos is türelemre int majd.
2009. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kisfiunk első hónapban sikerült, így azt gondoltuk a kistesóra se kell sokat várni.Fiatalok vagyunk, semmi bajunk.

Ehhez képest 8-9 hója minden hónap sikertelen volt.

Mértem a hőmet, használtam ovu tesztet szedtem 2 hó closty-t, és semmi...

Ezután úgy voltunk már vele, hogy jó, akkor ha nem akar akkor nem jön az a baba.

Aztán februárban a nem várt vérzésem előtt 2 nappal lettem babás, mert nem jött meg és a teszt csak 10 nap késéssel mutatta:)Szóval mikor rábíztuk a természetre a dolgokat, akkor egyből beköltözött :))

20 hetes km

2009. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!