Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete voltunk együtt a...

Egy hete voltunk együtt a párommal, jelentkezhetnek tünetek ilyenkor már, mint pl. a gyakori pisilés, a haspuffadás, és a petefészek körüli fájdogálás?

Figyelt kérdés
Tudom, h elvileg még korai, de mégis ezt érzem, és nem vagyok felfázva.
2012. febr. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetek bármikor jelentkezhetnek, de ezeket még biztosan nem terhesség okozza. Ez nem csak elvileg, hanem gyakorlatilag is nagyon korai.
2012. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass utánna, lekorábban a 12-14 nap környékén jelentkezhet tünet, de nagyon sokaknál nincsenek is kezdeti , terhesség re utaló jelek!Annó nekem sem volt, semmi de semmi, csak nem jött meg. Ha egy hét múlva nem jön meg, azt jelnek veheted, de azt is csak 90%- osnak, mert más problémák miatt is elmaradhat a menses! Amit leírtál, nagyon korai lenne, ne figyeld magad ennyire, mert lassan befogod magadnak képzelni, és annál nagyobb a csalódás ha nem jön össze!
2012. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, csak iszonyat nehéz kivérni ezt a két hetet, de anno a kislányomnál is nagyon hamar megéreztem,h terhes vagyok. A teszt csak 4 hét múlva lett pozitív, és akkor már rég biztos voltam benne.
2012. febr. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!