Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmbe előnedv kerülhete...

A barátnőmbe előnedv kerülhetett, ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél (16) aludtam 2 éjszakát, 3x szeretkeztünk. De kipróbáltuk gumi nélkül is. Max 5-10 másodpercig lehettem benne, utánna gumit húztunk és folytattuk. Gumiba élveztem, amikor élveztem ki is vettem, nehogy baj legyen. A biztonság kedvéért vízzel ellenőriztük hogy nem voltak-e lyukasak a gumik. Egyik sem volt az a három közül. Mindhárom alkalommal megvolt ez az 5-10 mp. Mennyi az esélye hogy teherbe esett 2 lökéstől?
2009. jún. 6. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Erre nem lehet "arányszámot" mondani, hogy mennyi az esélye. Azt azonban lehet mondani, hogy VAN esélye, hogy teherbe essen. Felelőtlenség volt, de talán szerencsétek volt. A barátnőd a ciklusának melyik részén járt?
2009. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Máj. 20-án volt meg neki utoljára. Jún. 1-én voltunk együtt.
2009. jún. 6. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már termékeny lehetett, tehát nincs kizárva, hogy megtermékenyült.
2009. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

FELELÖTLENEK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pont termékeny idöszak.Hogy a barátnödnek is ennyi esze legyen,hogy engedte!!!!!!!!

Inkább nem is mondok semmit.

Elöfordulhat,hogy erhes lessz....

2009. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Úgy bizony!!Felelőtlenek!

DE szorítsa4tok magatokért,nehogy összejöjjön!

Esély:50-50%

2009. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! A "felelőtlenség" mindenkivel megesik, mivel minden fiatal kíváncsi és akkor olyan állapotban van az ember, hogy nem tud tiszta fejjel gondolkozni, persze máskor vigyázzatok, de azért nem kell magatokat gyűlölni. Sajnos van esély a teherbeesésre, de azért nem 50%. Régen amikor még nem volt óvszer és fogamzásgátló tabletta, akkor sem volt 200 gyerek, szóval az esély megvan, de azért ne ijedjetek meg nagyon, ha nem jön meg neki akkor csináljatok egy gyorstesztet, 10-es érzékenységűt, az pontos eredményt ad.
2009. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

El kellett volna mindjart mennetek a gyogyszertarba esemeny utani tablettaert! A szex utan 72 oran belul kellett volna bevennie ezt a baratnodnek.

Most csak az van, hogy imadkozzatok hogy nehogy terhes legyen, es nehogy gumi nelkul szexeljetek. A baratnod pedig menjen es irasson fogamzasgatlo tablettat aminek a fele arat te fizesd majd minden honapban, hiszen igy igazsagos. Es akkor te is elvezheted ot gumi nelkul is.

Terhessegei tesztet vegyetek majd akkor, amikor nem fog jelentkezni a mensije idoben! Azta irany a nogyogyasz is majd. Ha terhes akkor vagy abortuszra mentek, elvetetni a babat, vagy megtartjatok a babat.

2009. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
APUKÁM BARÁTNŐJE IS ÍGY LETT TERHES H EGYMÁS UTÁN SEXELTEK ÉS HÁT AZ ELSŐ LÖVÉS NEM ÜRÜLT KI TELJESEN ÉS A MÁSODIKNÁL BE KERÜLT ÉS HÁT ABORTUSZ LETT A VÉGE
2009. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!