Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kiszakadt a gumi de barátom...

Ma kiszakadt a gumi de barátom nem ment még el akkor szerencsére és egyböl észrevettük és abba hagytuk 7 óra fele nagyon fájt a hasam és volt barna folyásom jah és most a napokba kellene megjönni a mensinek ugye nem lett baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Nem nagy az esélye, de lehetsz terhes. Inkább írass fel esemény utánit, ne kockáztass, ha nem szeretnél még babát.
2009. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem azért de én lehetek terhes és mások? akik gumi nélkül csinálják végig megszakitásosan?

Mi használtunk gumit nem is ment el kiszakadt egyböl kivette és ma vagy holnap jönne a mensi vagyisakkor még kisebb az esély nem?

Vagy a barna folyás az mi lehet?

2009. jún. 6. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy mások is lehetnek terhesek. De mint írtam, nem nagy az esély, de van. Barnázás máskor előfordult már?
2009. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem.

Akkor mit jelent?

2009. jún. 6. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ne perázz. nemcagy terhes..
2009. jún. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vérzés előtt a legkisebb az esélye a terhességnek - de ekkor sem nulla, hanem csak nagyon-nagyon kicsi.
2009. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barnázásnak nincs köze a terhességhez, hanem a hormonszinthez van köze, emiatt ne parázz. (Előző voltam.)
2009. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!