Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön a baba, jövőhéten...

Nem jön a baba, jövőhéten megyek dokihoz. Várhatóan miket szokott ilyen helyzetben mondani, javasolni? Válaszolna valaki aki ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. egy év múlva mentem el orvoshoz. Elsősorban a férjem spermáját vizsgálták meg. Közben nekem volt Uh. Ezeke után lett volna a hormonvi vizsgálat és az átjárhatósági. Közben kaptam clostyt ami peteérésserkentő volt. 2 hónapig szedtem a harmadik gyógyszermentes hónapban babás lettem.

Ti mióta próbálkoztok?

2012. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok a picihez. :-)


Mi 7 éve vagyunk együtt de mindig megszakítással szeretkeztünk, és lassan 8 hónapja próbálkozunk ténylegesen.

De semmi. :( Nem tudom elhinni hogy a 7 évben ennyire "tökéletesen" ment volna a védekezés.. ezért gobdolom hogy nem várok egy évet hanem fogom magam és elmegyek kikérni a véleményét..

2012. febr. 26. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy neked a férjed rendben volt ezek szerint... mert arra gyanakszom h nálunk vele lehet a baj- az ő családjában nehezen jön a gyerek ő és a nővére is nehezen lett és a nővérééknek is nehezen jött össze...
2012. febr. 26. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm!:)

Nálunk rendben volt a férjemmel minden. Nekem meg pont az átjárhatósági előtt jött a baba így azt gondolom ilyen téren is rendben voltam.

Sajnos a természet kiszámíthatatlan.:( Nekünk is 15 hónap volt mire megérkezett a csoda már el sem akartuk hinni.:)Mindenképp menjetek el a pároddal és nézessétek meg magatokat.

2012. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, most már az lesz.. :/ mert bőven ideje lenne... :(


nektek meg sok boldogságot! :)

2012. febr. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!