Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes még reménykednem,...

Érdemes még reménykednem, hogy baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy a ciklusom 28. napján jött meg a menzeszem, ahogyan kell, de gyakorlatilag délutánra már alig valami, másnap 3-4 pötty, harmadnap az ma van, ma még egyáltalán semmi. Tehát a vérzés elmúlt. Én nagyon rosszul érzem magam, mint akin átment az úthenger. Álmos vagyok, olyan kóválygós, enyhén émelygek is, DE ma reggel X-epil tesztem negatív lett. Eszerint nem vagyok terhes, de közben meg azon filózom, hogy végülis éjjel egykor pisiltem, s utána 5:20-kor csináltam meg a tesztet, ébredéskor. Tehát 4ó20p-et aludtam, s annak a vizeletéből jött ki a negatív eredmény. Szerintetek reménykedhetek még, vagy fogadjam el, hogy most sem sikerült, és menjek orvoshoz, mert egynapos vérzés az nem normális.

2012. febr. 27. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe várnék még 2-3 napot,és ha akkor is nega a teszt,akkor sem kell rohanni. Ez,hogy ennyire gyenge szerintem még egy alkalommal normális. Viszont ha jövő hónapba is ilyen lesz,akkor menj dokihoz.
2012. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 es érzékenységűvel próbáld meg 2 nap múlva reggeli elsőböl.
2012. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna a kérdést. Annyi különbséggel, hogy nekem tegnap kellett volna megjönnie, ehelyett csak egy barnás-rózsaszín pecsét volt, ma eddig szintén egy pici világosbarna folt. X-epil teszt totál negatív, igaz 2. vizeletből csináltam.

Derekam leszakad és feszül az alhasam, de nem úgy, mint amikor megvan a mensim.

Én arra gondoltam, hogy ha nem lesz változás, akkor holnapután reggel csinálok egy újabb tesztet. (Ma csak azért csináltam, mert az első babámnál is barnázás volt és kellett utrogestant szednem, ezért minél hamarabb meg akartam tudni, hogy mi a helyzet, hogy még időben tudjak gyógyzsert szedni.)

Szerintem Te is csinálj holnapután egy tesztet, de ha az is nega, akkor várd meg a következő ciklust, most szerintem nem kell dokihoz menned.

2012. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az első baba Utrogestanos volt. :D Ittam is most ezért palástfüvet, és azon filózok, hogy az is ludas lehet a dologban.
2012. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló problémával "küszkődök". 12.en kellett volna megjonnie, altalaban 4 napos. 15.en teszteltem nega let. Viszont aznap kezdtem verezni de epphogy csak. Ossz 2-3betet ment el de azokat is csak azert cserelem mert szetment. Alig volt benne valami. Masnap detto, harmadnap meg csak 1 tisztasagi volt....szombati tesztem nega lett.... De! mult heten egesz heten gorcsoltem, elotte hetvegen szurkalt az alhasam, a gorcs mellett gyomorkavargas is volt. Most meg 2 napja fajdogal a petefeszkem taja, es 3.napja feszulget a mellem is. Most szerdan megegy teszztet ellovok, de az eredmenytol fuggetlenul megyek dokihoz...En drukkolok neked, te isnekem! :)))

Irj am ha van mar eredmeny :)))

Andi

2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Na, kedves kérdező, van valami változás? Nálam még mindig semmi, ma még barnázás sem volt.
2012. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van változás. Elkezdett görcsölgetni a hasam és pötyörészek is, de a mennyisége még mindig nem kielégítő.
2012. febr. 28. 15:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem baba lesz, hanem hormonzavar, nagyon úgy tűnik. De neked nagyon drukkolok! Kívánom, hogy pici babó legyen!
2012. febr. 28. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy nálad így alakul!!! :-( Nálam viszont még mindig nem tudom, mi van. Ma reggeli teszt is -. Mensi sehol. Tegnap este eléggé fájt a hasam, gondoltam tuti megjön, de nem. Már 3 napja késik. Sosem szokott, inkább hamarabb jön meg, ált 25, max. 27 nap. Ez már a 29.
2012. febr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Andi (5. válaszoló)! Nálad mi a helyzet? Teszteltél? Drukkolok!!!!!!!
2012. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!