Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes módon lejjebb...

Természetes módon lejjebb vihető a TSH érték, vagyis serkenthető a pajzsmirigy működése? Én a jodid-ra gondoltam, esetleg tudtok mást? 2.1 az értékem és jó lenne, ha 2alá menne a baba miatt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 07:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A jodid szerintem segítene,de napi 200 microgrammnál ne vegyél többet.
2012. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én talpmasszázzsal tettem rendbe a pajzsmirigy működésemet. Egy héten keresztül, napi negyedórát masszíroztam a nagy lábujjam oldalánál és a talpam szivacsos részén, ahol a pajzsmirigy reflexpontok találhatók. Én nem vagyok reflexológus, házi gyógymódként próbáltam ki, és teljesen rendbe hozott. Én magam is csak ámultam.
2012. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi,most találtam a spirulina algát a neten,azt hiszem azt újra elkezdem szedni.

Talp.reflexológus jár hozzám,majd megkérem figyeljen oda erre:) köszi

2012. febr. 26. 07:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont tegnap vettem Pajzskomplex tablettát, nagyon ajánlotta a patikus. Ugyanúgy benne van a jód, de még mellette + vitaminok. Ja és elkezdtem a gyertyaállást is, ami szintén serkenti a pajzsmirigy hormonok működését.

2012. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi,még nem hallottam róla,de utánajárok!

Gyertyaállás,komolyan? Milyen gyakran kell csinálni?

Megkérdezhetem neked milyenek az értékeid?

2012. febr. 26. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia. Kipróbálhatnád a közönséges galaj teát. Nekem ez segített, illetve, hogy odafigyeltem a koleszterin szintre a dokim tanácsára.
2012. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó!

Megpróbálom,bár a teákat nagyon nehezen iszom.Sajnos legtöbbtől hányingerem van:(

Megkérdezhetem tőled is,hogy milyen volt a pajzsmirigy értéked,amin ez segített?

2012. febr. 26. 11:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Én naponta 2x csinálom a gyertyaállást, de csak pár percig bírom.

Nézd meg ezt a cikket: [link]

Nekem legutóbb 4 fölött volt a TSH értékem, de azért elmegyek orvoshoz is.

2012. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia. A galajteát ajánló vagyok. 3 fölött volt a TSH-m, most 1 körül van
2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A galajteából naponta hányszor kell inni? és mennyi idő után fejti ki hatását? Köszönöm!
2012. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!