Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a Gravidát hánytam?...

Lehet a Gravidát hánytam? Vagy ez már tünet? Reggel bevettem a Gravidát, majd kb.10 perc múlva kijött belőelm de olyan hirtelen jött rám, hogy nem igaz. Aztán pár perc és helyrejöttem.

Figyelt kérdés
Ezen kívül leszeked a derekam. Holnaputánra nem várom
2012. febr. 27. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia szerintem tesztelj egyet sokaknak már mutat ilyenkor a teszt pozitív eredményt...de ha nem vagy türelmetlen akkor várd meg a nemvárt napot vagy inkább utána tesztelj...

Nem feltétlen tünetet jelent ez lehet bármi is. Én azért szorítok neked, hogy az legyen.

36 hetes km...

2012. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ettél a gravida elött,mert éhgyomorra én rosszul voltam tőle,a 3. nap már meg is hánytatott rendesen,pedig akkor mára 9. hétben voltam.különben kutya bajom nem volt terhesen.aztán utána lévő nap elötte ettem pár falatot és ugy vettem be a gravidát,és már nem voltam tőle rosszul.
2012. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmit előtte, de már 1,5 hónapja szedem és mindig éhgyomorra veszem be és soha nem voltam még rosszul tőle
2012. febr. 27. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem se lehetett éhgyomorra bevenni a Gravidát, mert olyan hányingerem lett tőle perceken belül, hogy totál legyengített. Érdekes, más terhesvitaminnal ez nem fordult elő. Már alig várom, hogy elfogyjon aztán visszatérek az Elevithez. (én szoptatás mellett szedem már, 9 hónapos a kisfiam).
2012. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De terhesség előtt is rosszul voltatok tőle? Én vajon mitől voltam, ha már 1,5 hónapja szedem. Lehet babótól?
2012. febr. 27. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát kétesélyes. Én is sokszor émelyegtem a gravidától, de én eleve terhesen kezdtem szedni. ha eddig nem émelyegtél tőle, akkor lehet baba a dologban. :)

Szurkolok!

Mielőtt meg szokott jönni, akkor is szokott fájni a derekad?

Csinálj egy tesztet, van akinek már a nem várt előtt kimutatja.

2012. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szokott fájni, amikor már megjön. Tegnap előtt este azt hittem reggelre meg is jön, de szerencsére nem jött.
2012. febr. 27. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy babuci van a dologban.reménykedjünk.szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet.én már amúgy terhesen kezdtem el szedni.
2012. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra bevett Gravida hányást okoz,függetlenül attól terhes vagy-e. Öcsém bekapta éhgyomorra a Gravidámat és ment is hányni pár perc múlva.
2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát akkor nem tudom miért nem volt nekem 1,5 hónapig tőle hányingerem
2012. febr. 27. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!