Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz nélküli hosszú ciklusb...

Menzesz nélküli hosszú ciklusban kései peteérés lehetett? Kedves görbeszakértők megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Http://www.ciklus.hu/images/diagramok/67338cef123d1ede9c36288d727a0a9d_120116_120227_1330300800_. Png

Január 21-étől szedtem Clostilbegytet, úgy számoltam, hogy 31-én lesz peteérésem. Menzesz nem volt, febr. 23-án a teszt negatív. Azt hittem meg fog jönni, de 25-én nyúlós nyákom volt, leesett a hőm, most meg megy felfelé.

Ilyenkor mi van? Dokihoz nem tudok menni, mert szabadságon van, ma mentem volna, de csak egy hét múlva mehetek.



2012. febr. 27. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem kékítette ki a program a linket, remélem azért megnézitek. Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban: mi van ha most tényleg peteérés volt, megtermékenyültem és jövő héten a doki persze még nem lát semmit? Ha Norcolutot ad, akkor annyi a babakezdeménynek is nem?
2012. febr. 27. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én nem vagyok szakértő, csak kiváncsi én is most tettem ki a görbémet véleményeztetni.


Nem jó a linked,tedd fel mégegyszer.

2012. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem így jó lesz:


[link]

2012. febr. 27. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt peteérésed!
2012. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Maximum 25.én lehetett (előbb kizárt hogy volt)a peteérésed de az is csak pár nap múlva fog kiderülni ha addig végig a visszintes vonal felett marad a hőd

2012. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök hasonló az elöző görbém mint neked!Én voltam már endokrinológusnál is.Szerintem lesz peteérésed de késői!Úgyhogy figyeld magad és csinálj ovutesztet.Nekem nem tudott megrepedni a tüszőm,amiből ciszta lett.Aztán végül lett késői peteérésem.2011.12.06-n volt az utolsó menszeszem majd végül most múlt el.
2012. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. PCOS vagyok egyébként, Metformint is szedek. Ovu tesztem nincs itthon, nem is csináltam még, mert azt olvastam (itt az oldalon), hogy PCOS esetén nem érdemes, úgysem mutat ki valós eredményt. Vagy ez nem igaz? De 2-3 napon belül tudnék csak hozzájutni, lehet addigra késő lenne.
2012. febr. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!