Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Lehet hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
Jan. 17.en volt az utolso rendes mensim. A ciklusom 28 napos, es szinte oramu pontos. Febr.12.en kellett volna megjonnie. Kesett. 15.en teszteltem, negativ lett. 15.-16.an nagyon gyenge verzesem volt mint altalaban a meni utolso napjan szokott.. 17.en mar csak egy tisztasagi betetnyi volt delelott, aztan mar csak barnazas de csak aznap. Utana volt 2 nap hasszurka, azota mensiszeru gorcs, emelyges, mellfeszules, mellbimbom erzekeny, idonkent a hasam alja is feszulget. Folyasom nincs a nyák inkabb vizes fajta. Mult szombati tesztem is negativ. Ettol meg lehetseges h van babo?
2012. febr. 28. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar, illetve baba is. Hét közepe-vége felé tesztelj, aztán eredménytől függetlenül menj dokihoz.
2012. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5 éve nincs semmi gond a ciklusommal. Miért pont most lenne hormonzavar? Holnap tervezek mégegy tesztet és megyek dokihoz mindenképp.
2012. febr. 28. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, következő hónapban meg sem jött, a mellem ha meg nyomtam jött pár csepp tej, teszt negatív, azt hittem baba, elmentem dokihoz, kiderült magas a prolaktin szintem.
2012. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Hát holnap mindenképp kiderül.Ha a teszt nem is, a doki már csak tud biztosat mondani....
2012. febr. 28. 11:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Várjuk a tesztet kérdező.
2012. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem hogy valaki tud valami biztatót mondani, esetleg volt hasonló problémája és babás volt. Én valahogy annyira érzem hogy itt van bennem... 8hónapja próbálkozunk már....
2012. febr. 28. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, nem vagy terhes! amilyen fájdalmakat érzel azok csak pszichos dolgok, babát szeretnél ezért már beképzeled magadnak, stresszes vagy miatta, ennyi!
2012. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Emerencia76 ***** válasza:

Szia,

a negatív teszt nem biztos hogy azt mutatja, hogy nincs baba... attól még lehetsz babás... de tutit csak a doki fog tudni mondani ...

2012. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. lehet, hogy tényleg a pszichés dolgok zavartak be, az agya sokmindenre képes. De azzal nem ártasz, ha megnézeted magad dokival.
2012. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a teszt negatív, akkor a dokitól mit vársz? Egy teszt mindig elöbb kimutatja!! Feleslegesen szerintem ne menj. Nekem anno a tesztem lett +, majd elmentem az orvoshoz, aki még csak egy fekete foltot látott,zt mondta lehet terhesség (petezsák) de lehet más is. Ezért kérik az orvosok, hogy teszteljünk.
2012. febr. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!