Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havi vérzés 1 héttel hamarabb,...

Havi vérzés 1 héttel hamarabb, erős görcsökkel és lázzal? Mire utalhatnak ezek a tünetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma jött meg a menstruációm (1 héttel hamarabb a vártnál) viszont teljesen más mint szokott lenni. Egyébként is szokott fájni a hasam de ennyire nem. Fekve nem jó, ülni még csak-csak tudok, járkálni elég instabilan ... nagyon rosszul vagyok! A betéten kicsit rózsaszínes a vér és alig jön viszont ha pisilek akkor erős a vérzés. ( bocsánat a részletességért.) És 37,8 a hőm. A párommal mindig védekezünk gumióvszerral de mégis felmerült bennem a kérdés, hogy lehettem -e terhes? Előző hónapban megvolt a menstruációm. Szedtem gyógyszert hólyaghurutra az elmúlt 1 hétben de attól nem lehettem lázas mert már igencsak régóta húzódik és már elég sok gyógyszert beszedtem. Nem tudom mi lehet a probléma, akinek volt már hasonló tapasztalata kérem segítsen!

Köszönöm!


2009. szept. 12. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem, hogy az elmúlt 1-2 hétben nagyon feszültek a melleim és fájtak a mellbimbóim is. Ma viszont ez elmúlt.
2009. szept. 12. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Őszintén? Úgy gondolom, hogy nem vagy terhes, és nem is voltál, ha védekeztetek rendesen. Sokminden befolyásolja a menstruációt (idejét és erősségét is). Lehet, hogy a sok szedett gyógyszer, és a hurut is egy bizonyos fokú gyulladás, ami idővel igen, okozhat végül hőemelkedést, és mivel a menstruáció az alhasi izmokat, szalagokat megviseli,mert összehúzódás, a hólyaghurut miatt pedig amúgy is érzékeny ez a terület, lehet emiatt sokkal fájdalmasabb minden. Mivel egy héttel korábban jött, talán annyira nem volt vastag a nyálkahártya, emiatt kevesebb a vérzés. Én tényleg így gondolom. Remélem meg tudtalak nyugtatni. Pihenj sokat, és tarts ki!
2009. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
alig jött pár csepp most pedig már semmi ... első nap pedig elég erős szokott lenni! de még mindig hőemekedésem van, a fájdalomcsillapító viszont jót tett a hasamnak!
2009. szept. 12. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Láz már nem lehet hólyaghuruttól,viszont vetélés lehetséges!Szerintem menj el orvoshoz,mert ez nem normális!Nekem is volt sokszor hólyaghurutom,voltam vele lázas is,de nem egy hónap múlva,és nekem az antibiotikumtól késett is!
2009. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem az aggaszt, hogy azt mondod, pisiléskor erősebb a vérzés... lehetséges, hogy véreset vizelsz? Ez komoly probléma, még ma menj el vele orvoshoz!! Nagyon nagy bajra is utalhat (nem babára).
2009. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Noshát végülis ez már hónapok óta húzódik de eddig csak időszakosan jött elő ezért nem is foglalkoztam vele. (azt hittem csak felfáztam) egyébként már rendesen megvan. :)

nem értem miért voltam lázas ... de ilyen erős görcseim még soha nem voltak pedig már kb ... 7-8 éve menstruálok.

köszönöm a válaszokat! :)

2009. szept. 14. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!