Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a cickafark vagy palástfű tea inkább "ártott", mint használt?

Figyelt kérdés
Volt egy missed ab-om, és azután ittam mindkét teát. Előszőr azért, hogy erősítsem a műtét után a méhemet, aztán pedig hogy meghozza a menzeszt. De ennek ellenére 2 hónap alatt jött csak meg az első vérzésem, az is úgy, hogy előtte egy héttel abbahagytam a teát. Nem tudtam, hogy akkor most "ártott" vagy használt. Most újra babát szeretnénk és nem tudom, hogy ezek tudatában igyam a teát vagy inkább ne, hátha bekavar.
2009. jún. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát...nem tudom hisz a teának is kell egy bizonyos idő h hatni tudjon én is iszom és lehet h most az ellenkezőjét mondom, de 15én kellene megjönnie és 3napja vérfoltot tapasztaltam azóta barna maszatolásom van és hát az nem igazán jelent jót szóval nem tudom h árt vagy használ
2009. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én meg azt mondom, hogy egy teával nem árthatsz semmit. Szerintem a probléma ott van, hogy nem a megfelelö teát használod. Abortusz után van úgy nevezett bölcsötisztitó tea (a babatervezök.otthona.net-en utána nézhetsz), szerintem ezt kellett volna innod. A cickafarok segít a mensi beállításában (pl. túl hosszú vagy túl rövid a ciklus), de nem hozza meg a mensit!!! A palástfü jó a beágyazódásra (ezt még most nem kellett volna innod). A málnalevéltea elörébb hozza a PÉ-t (ha esetleg túl késön lenne).

Szerintem próbálj pár ciklust tea nélkül, figyelgesd magad, vannak-e problémáid, s ezek után elkezdhetsz teázni, de a megfelelö teával.

2009. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezekről a teákról elég sokat lehet olvasni és megoszlanak a vélemények. Amikor elhalt a terhességem és a műtét után nem jött meg, akkor itt többen is írták, hogy ők is így voltak és a cickafark-palástfű keveréket igyam, mert attól megjön a vérzés. Van akinek bevált. Na, majd még meggondolom!
2009. jún. 7. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem összekavart, mire megkérdeztem a dokimat és bár le nem beszélt róla, elmondta hogy az a baj a teákkal, hogy nem jól adagolhatók. A gyógyszereket is csinálják valamiből, tehát közös van bennük, de ha nem jól és nem jókor adagolják inkább árt mint használ. Ráadásul egy bizonyos gyógyszert adnak valakinek, de egy másik valakinek nem, ugyanez vonatkozik a teákra is. Ezért én nem is ittam őket tovább.
2009. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is van kérdőjel ezekkel kapcsolatban, azért is kérdeztem. A műtét óta már volt egy ciklusom, mióta nem iszom a teát, de az sem volt az igazi. Úgyhogy most úgy gondoltam megpróbálom, aztán ha megint "rosszabbra" fordulna a dolog, akkor nem kísérletezek többet velük.
2009. jún. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!