Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek szülés után mozog...

Sweetike kérdése:

Van akinek szülés után mozog a hasa? Mármint 19 hete szültem, és úgy mozog a hasam, mintha terhes lennék. Teljesen olyan mint az 1 lányommal amikor mozgott. Voltam dokinél 2 hete aki szerint nem látható terhesség. Dehát.

Figyelt kérdés
Lehet látni is, emellett rengeteget fogytam, nincs étvágyam hullik a hajam. Este még szoptatok 2x-3x.
2012. febr. 29. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit tornászol a szülés óta? újra erős a hasfalad? Mert ha nem tornászol, nem ment vissza a hasfal akkor a beleidnek sokkal nagyobb helye van mozogni és ezt érzed.
2012. febr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csinálj terhességi tesztet,

bár kétlem hogy babát vársz, szerintem ez csak "utóhatás"

2012. febr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szia!

egyáltalán nem tornászok...lehetséges akkor ennyire érezném a beleim mozgását?akkor kezdjek el felüléseket csinálni?

2012. febr. 29. 09:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.csak mert még a környezetemben senki nem mondott nekem ilyet hogy ilyen történt volna vele.Tesztelek akkor.bár ha már mozogna a kicsi a hasamba, akkor már nem kis terhes lennék.Az orvos biztosan észrevette volna...remélem
2012. febr. 29. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
sok hasizomgyakorlat és "visszaszorítod" a belső részeidet oda ahol voltak.
2012. febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen, én is kicsit beparáztam, csináltam tesztet is, de rendesen megjött mindig, nem is voltam terhes. Túlsúly, a hasamon azért maradt rendesen háj, és bizony a szerveimnek volt elég hely ide oda lötykölődni:)

Csak néha fordult elő, de merémített:) Cseppet fogytam, és elmúlt, bár most is van rajtam túlsúly, és bizony ha hajat mosok a kád felett, nagyon előre hajolok, akkor érzem, hogy a belső szerveim mintha előr tolódnának!

2012. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kezdek megnyugodni köszönöm szépen a válaszaitokat:)most már hasizom erősítő gyakorlatokat fogok csinálni.úgyis van felesleg a hasamon.van akinek van élménye Azalia fogamzásgátlóval?mert hallottam hogy ha keveset, vagy nem szoptatok akkor nem használ...a dokim egy mukkot se szólt róla...
2012. febr. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!