Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Mikor szoktak a...

Lombikosok! Mikor szoktak a Crinone gél, vagy Ultrogestan golyó mellé Progeszteron injekciót is felírni?

Figyelt kérdés
Mi már a 3. lombikot csináljuk, megkaptam előre sz összes receptet, de még mindig csak Crinone gélt kaptam progeszteron pótlásnak. Nem kevés ez? Elég sok ismerősöm már a 2. lombiknál kapott injekciót is. Ez mitől függ? (nyilván rákérdezek majd a dokinál, csak tapasztalatokat várok)
2012. febr. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lombikom volt, Crinone gélt kaptam, meg mellé Duphastont.

Kérdezd meg az orvosod, ha azt szeretnél inkább.

Gondolom, ha a múgy nincs a progeszteronnal probléma, akkor nem adnak.

2012. febr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul van is probléma a progeszteronnal, mert minden mensi előtt 1,5 hétig barnázok. És a 2 sikertelen lombiknál a Crinone mellett is barnáztam. Ezt tudja a dokim, ezért nem értem. Mindenképp beszélek vele
2012. febr. 29. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 lombikom volt és sosem kaptam injekciót, gélt sem, csak az Utrogestant.
2012. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Lett baba?
2012. márc. 1. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 4. alkalommal hármasikrek :-)
2012. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!