Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Crinone gél használatánál mi...

Crinone gél használatánál mi számít normális mellékhatásnak?

Figyelt kérdés

Tegnap utrogestan használata után (nem bírtam) elkezdtem használni a crinon gélt. Már akkor is barnázgattam, ennek ellenére az orvosom azt mondta, használjam a gélt. És most barna darabkák távoznak belőle, elég ijesztő. Itt: [link]

azt írják ez normális. De hány napig? És milyen mennyiségben? Valakinek volt már ilyen? Elég ijesztő...


2010. dec. 8. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom. Nem szívódik fel az egész mennyiség, ezért maradnak ilyen kis csomóba összeállt darabkák, amik távoznak. sztem neked a pecsételés "festi" meg barnásra, mert nekem fehér...
2010. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy narancssárgák ezek a darabok, van, h fehérek. Nem véreztem egy cseppet se, szóval lehet, h a narancssárga mintás wc papír teszi..
2010. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szia! akár én is írhattam volna a kérdést,mint te, és én is épp tegnap tapasztaltam amit te. a linkben amit írtál azt írják ezzel járhat,mondjuk számomra is elég ijesztő volt! Nekem kifejezetten barnás-drappos kis csomócskákban jött. Te miért használod? Én lombik beültetés után vagyok ezért kell használni. Mondjuk az Utrogestant nem annyira szerettem,ez praktikusabb,ám annál nekem nem voltak ilyen problémáim.
2010. dec. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első vagyok megint.

Hát jól elkiabáltam, hogy nekem fehér... Tegnap délután pisilés után egyetlen csepp vér is volt, de tényleg semmi több. Estére viszont már nekem is barnás darabkákban távozott a fel nem szívódott Crinone. Úgyhogy alighanem nem írtam hülyeséget azzal, h a vérzés-pecsételgetés festi barnásra. Én egyébként inszem után vagyok, holnap telik le a 14 nap, és kétségbe vagyok esve, h megint elkeztdem pecsételni. Mensi előtt nekem mindig ez van ugyanis :( pedig most nagyon bíztam a sikerben :(

Drukkolok a ti sikereteknek!

2010. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Második vagyok, én is lombikos. Mindenkinek barnás trutyi jön ki? Nekem egyértelműen ilyen enyhén narancssárga, de csak a krém ilyen néha, a bugyit nem fogja meg. Mondjuk már 3x voltam dokinál azóta és mindent rendben talált, tehát nagy valószínűséggel ez nem vér, nem is olyan színű.

2010. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sziasztok! 8 59-es, sajnálom:(tudom mit érzel, öt sikertelen inszemem volt:( Második válaszolónak: Neked sikerült a lombik? vagy miért kellett már 3x is menned a gél használata óta? Nekem a harmadik lombikom (második sikerült, de sajnos méhenkívüli lettem, ráadásul megrepedt a petevezetőm,és azonnal megoperáltak, most már csak egy petevezetőm van),szóval az első két lombiknál én Utrót használtam, annál nem volt ilyen tapasztalatom, igaz, jobban kifolyt, de most a Crinone gélnél ahogy írtam, picit furi ez a csomós dolog. na mindegy, nekem sem az egész barna, sőt, inkább drappos-fehéres. viszont nektek is okozott mellfájdalmat? nekem amióta használom, sokszor úgy érzem,mintha leszakadni akarna, egészen a hónom aljáig érzem ezt az érzést. ti tapasztaltatok a crinone mellett ilyet?
2010. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült :) És eddig hetente jártam uh-ra.
2010. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon gratula:):):) ha nem vagyok tolakodó, megkérdezhetem, hányadik sikerült? persze még kérdezgetnélek tovább:)hiába a lombikosok tíz parancsolata,hogy nem foglalkozunk mások tüneteivel, stb.,de mégis neked volt jele,hogy sikerült? Nekem az első nem sikerült, a második igen, de már annyira izgulok most,hogy azt sem tudom, melyiknél mit éreztem,ha éreztem:)köszi ha válaszolsz
2010. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Köszi a gratulációt :) Ha jól értem, most várod a 3. lombik eredményét. Sok sikert!!!
2010. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6. sikerült, a 4. nekem is méhenkívüli volt. Most sem éreztem semmi mást, mint amikor nem sikerült, előző este olyan mindjártmegjön-érzésem volt, hogy teljesen biztos voltam benne, h nem sikerült és majdnem kiestem a székből, mikor mondták, h igen :)) Semmi hányinger, semmi cicifájás, semmi tünet, ezek csak kb. 1 héttel később kezdődtek.
2010. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!