Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérési adagomat a costilbeg...

Peteérési adagomat a costilbegyt tablettát megnövelte az orvos vajon így sikerülni fog e teherbe esnem? A férj volt vizsgálaton és jók a leletek most már rajtam múlik sikerül vagy semm

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagyobb az esélye:) A Closti csodákra képes!
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk sikerült! Az első Clostys hónapban 1x1-et szedtem, akkor túlszámolgattam és görcsöltem az egészet és persze nem, jött össze... A másodikban nem kaptam gyógyszert, mert várta a doki, hogy hat-e még a Closty. Nem volt abban a hónapban középidőben domináns tüszőm. Így kaptam Norcolutot, amitől megjött 28 napra, majd 2x1 Clostyt írt fel. Na abban a 3. hónapban össze is jött!! Próbáltam a természetre bízni a dolgot, és nem túl görcsölni! A titok (amire mindenki rájön)az, hogy a férjünket kell szeretni, nem foglalkozni semmivel és szeretettel várni a babócát, nem pedig görcsösen akarni! Sok sikert Nektek! Biztosan összejön!!!

15hetes kismama

2012. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!