Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rondán begyulladt hüvely...

Rondán begyulladt hüvely esetén az orvos láthatja, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Egy hete az orvosom azt mondta: begyulladt a hüvelyem és hogy méhszájsebem van, amit lefagyasztott. Szerintetek észrevehette volna, ha terhes vagyok, mert úgy érzem megvan duzzadva a méhem, nem tudom, hogy ezt a fertőzés okozta e, de a menzeszem megjött rendszeresen, egyszer valószínűleg antibiotikum miatt két héttel előbb. A hasamat nem tapogatta meg, csak belém nézet. Kérlek segítsetek, nagyon megijedtem :((
2012. febr. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkezdtem írni, hogy észrevette volna, de mivel nem tapogatott meg, akkor hogyan vette volna észre?! És, gondolom még, hogy akkor nem is ultrahanggal nézett meg.

Én tesztelnék egyet, és elmennék hozzá újra, ha meg lennék ijedve.

2012. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál, nem valószínű, hogy terhes vagy.(szerintem) Az, hogy "duzzadtnak érzed a méhed", nem tudom mit takar pontosan, de valószínűleg a gyulladás és a fagyasztás miatt érzel utólag "valamit". Ha a menzeszed megjött, az nem valószínűsíti a terhességedet, és korai is lenne még emiatt duzzadtnak, vagy bármilyennek érezni a méhedet. Gyakorlott orvos a méhszáj elszíneződéséből is következtet(het) terhességre, ha így lett volna, nyilván alaposabban megvizsgál. De ha ez megnyugtat, csinálj egy tesztet.
2012. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszön szépen a válaszokat :)
2012. febr. 25. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság veled?

2012. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!