Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek missed ab-ja volt,...

Porcukormókus kérdése:

Akinek missed ab-ja volt, mikor csinálták meg a műtétet? Rögtön, amikor kiderült, hogy nem él a baba, vagy várni kellet akár napokat is?

Figyelt kérdés
Hány hetes kismama voltál akkor?
2012. márc. 1. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes voltam, de még egy hétig nézte az orvos uh-n, hogy hátha....De sajnos csak üres petezsák volt :(
2012. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes voltam és rögtönazonnal megcsinálták mert dőlt a vér belőlem szó szerint. Beestem a kórházba és toltak a műtőbe. Utána alig véreztem.
2012. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes voltam amikor kiderült, hogy nincs szívhang. Várni akart még egy hetet, hátha mégis később fogant, de 2-3 nappal később elkezdtem vérezni. Így ekkor meg is csinálta a műtétet.
2012. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aznap csinaltak.

Masfel hete tortent,meg most is sirok,felkavar...

Hetfon vereztem,korhaz...volt szivhang.

Kedden omlott belolem a ver...korhaz,elhalt magzat,azonnal mutottek,illetve 3orat kellett varnom,mert altattak,en pedig ettem reggel,igy ki kellett varni h teljen el a 6 ora az etkezes utan.

8hetes voltam :(

2012. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtöki napon állapította meg a doki,hogy nincs szívhang 9 hetesen és hétfőn volt a műtét. Rossz volt kivárni azt a pár napot,hogy bennem van még és nem él.
2012. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
10 hetes volt, amikor észrevették, hogy nem dobog a szíve :-(. Valószínűleg pont az UH napján halt meg. Rá 2 hétre volt a műtét, mert remélték, hogy esetleg elvetélek magamtól, de nem történt meg. Veled vagyok lélekben. Ne félj a műtéttől, nekem nem fájt fizikailag semmi sem a műtét előtt, sem után. Lelkileg nehéz.
2012. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

7 hetsen még minden renben volt, két hét múlva mentem legközelebb uh-ra, akkor látta a doki, hogy nem nőtt semmit, és már nincs szívhang. Ez hétfőn volt, szombaton műtöttek.

2012. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 6 hetesen gyanús volt, hogy kicsi a petezsák, rá egy hétre még nőtt, de a 9. héten vérezgettem. Hétfőre bevérzett a petezsák, szerdán műtöttek.
2012. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7+5 hetes vagyok. Nincs szivhang...hetfon akar a doki muteni de en nem birom lelkileg,hogy napokig hordjam az elhalt babam😭😭
2019. szept. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!