Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem volt peteérése...

Akinek nem volt peteérése annak mitől volt, mi volt a baj? Végül hogy sikerült a baba? Mit csináltak az orvosok? Kaptatok gyógyszert?

Figyelt kérdés
még csak most fogok küzdeni h kivizsgáljak,de kezdem elveszteni a reményt.
2012. jan. 31. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek rendszertelen vérzése volt és pé-je sem mindig volt.Clostyl-t szedett és mind3 babája így sikerült.
2012. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,h írtál.Bárcsak már énis ott tartanék.
2012. jan. 31. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem pcos miatt nem volt rendes ciklusom. évente kb 3-4x menstruáltam(/ok) és peteérés sem mindig volt akkor sem szerintem. az első babám mégis csodával határos modom spontán fogant, pedig nem is figyeltünk semmit, csak nem védekeztünk s fél év uán egyszer csak pozitivat teszteltem.

a második babára már tudatosabban készültünk, mondván ilyen mázlink nem lesz ugysem mégegyszer. az orvosnak mondtam h babát szeretnék ujra, irt fel norcolut+clostyt és az első gyógyszeres hónapban terhes lettem ujra. most vagyok 36hetes és van egy 20hónapos nagyfiam. szoval nem kell kétésgbe esned, főleg h még csak most kezdtek bele(kivizsgálásokba legalábbis ahogy irtad)

2012. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!