Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíthetek? Ingyenes (TB-s)...

Segíthetek? Ingyenes (TB-s) kromoszóma vizsgálat!

Figyelt kérdés

Gondolom sokan vannak akiknek ilyen-olyan okból de kromoszóma vizsgálatot kell csináltatni.Nem olcsó mulatság.De én kaptam egy nagyon jó infót itt,és szeretném tovább adni,mert nekem nagy segítség volt hogy nem kellett érte fizetni,hátha másnak is számít ez!

A Zala Megyei Kórházban ingyen megcsinálják.Ugyan mi Pestről mentünk le,de így is olcsóbb volt mint egy magánlabor.A telefonos időpont egyeztetésnél már a köv. napra kaptam időpontot,és az eredmény 3 hét múlva meglesz,és el is postázzák.


2012. márc. 1. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kromoszóma vizsgálat alatt a 12. és a 16. heti vérvételes kromoszóma rendellenesség (Down és Edwards kór) szűrést érted, akkor az a 18. kerületi sztk-ban is ingyenes.
2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szülők kromoszóma vizsgálatára utalna. :)
2012. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a szülői kromoszómára gondoltam:)
2012. márc. 1. 16:07
 4/7 Tunde5647 válasza:
Érdekelne engem ez az ingyenes vizsgálat,esetleg tudnál nekem egy telefonszámot megadni?elore is koszonom.
2013. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom most hírtelene a számot,de ha beütöd a keresőbe hogy Zala Megyei Korház akkor megtalálod könnyen!
2013. dec. 30. 22:03
 6/7 Tunde5647 válasza:
Köszi,de gondolom sok korház van ott is :)Ez a korház a Zrinyi u.1.szám alatt van?
2014. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az a korház az.
2014. jan. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!