Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek negatív ez az...

Szerintetek negatív ez az ovuteszt? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

A menstruációmnak március 4-én kéne megjönnie, de tegnap nagyon sok mennyiségű fehér, átlátszó, nyúlós tojásfehérjés nyákom volt, kisebb petefészek szurkával együtt. Lehetett peteérés? A menses előtt mindig szokott fájni a mellem, most semmi, még csak nem is érzékeny. Csináltam ovutesztet ebben a hónapban majdnem végig, és eddig nagyon halványak voltak, evvel együtt ugye negativak is, szinte nem is látszott a 2. vonal, de most erősebb lett. Nem tudom mi lehet, kiváncsi vagyok a véleményetekre:) Sajnos még nincs görbém, és most kezdtem el a figyelgetéseket.


[link]



2012. márc. 1. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, amikor én teszteltem ugyanilyen volt...
2012. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ez negatív!
2012. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Negatív sajnos! Ha ugyanolyan mindkét csík akkor pozitív.

A teszt előtt 3 órával ne egyél és igyál semmit és délután csináld a tesztet, én mindig 7-kor csináltam!

2012. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De akkor az miért van,hogy eddig nagyon nagyon halvány volt,alig látszott szinte,most meg azért ez ahhoz képest elég erős csík látszott.
2012. márc. 1. 17:26
 5/19 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam egyet, most délelőtt. Tudom, hogy délután kell, de nagyon kíváncsi vagyok, miért mutathat egyre erősebbet. Ma ugyanolyan lett mindkét csík. Egyforma erős. Vasárnap kéne megjönni. Mi lehet?
2012. márc. 2. 10:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Amit beraktál, az nem egyforma erős, a mait be tudod rakni?
2012. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, belinkelem persze :) A maira sem mondanám, hogy ugyanolyan erős, de már erősebb, mint tegnap.

[link]

Vasárnap meg kéne jönnie, de semmi előjelét nem érzek, pedig szoktam.

2012. márc. 2. 10:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mi lehet. Persze, nagyon szeretném, ha baba lenne, és nem jönne meg. De semmi tünetem sincs, se mellfájdalom, se hányinger, semmi. Pedig mensi előtt szokott lenni. Maximum annyi, hogy többet járok pisilni. De lehet, hogy azért, mert odafigyelek rá. Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre:)
2012. márc. 2. 12:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy te most jóstesztként használod azt ovu tesztet?! Ha igen, van esély, hogy baba van, ha késik kedden vagy szerdán tesztelj, addigra már elvileg ki kell mutassa, hogyha baba van. Drukkolok, én 5-re nem várom.
2012. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletből próbáld meg. AZ első kép negatív, a második egy enyhe pozitív volt. A 2 csík egyforma volt...

Hétfőn reggel pedig csinálj egy HCG tesztet.

Remélem segítettem.

K.

2012. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!