Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek negatív ez az...

Szerintetek negatív ez az ovuteszt? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

A menstruációmnak március 4-én kéne megjönnie, de tegnap nagyon sok mennyiségű fehér, átlátszó, nyúlós tojásfehérjés nyákom volt, kisebb petefészek szurkával együtt. Lehetett peteérés? A menses előtt mindig szokott fájni a mellem, most semmi, még csak nem is érzékeny. Csináltam ovutesztet ebben a hónapban majdnem végig, és eddig nagyon halványak voltak, evvel együtt ugye negativak is, szinte nem is látszott a 2. vonal, de most erősebb lett. Nem tudom mi lehet, kiváncsi vagyok a véleményetekre:) Sajnos még nincs görbém, és most kezdtem el a figyelgetéseket.


[link]



2012. márc. 1. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi volt a tesztek eredménye?? :)
2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet tegnap reggel, és ha sokáig bűvölöm akkor látok rajta egy 2. csíkot :)

Megnéznétek nekem?

[link]

2012. márc. 6. 21:34
 13/19 A kérdező kommentje:
Egy 10-es terhességit. Már 3 napja késik.
2012. márc. 6. 21:35
 14/19 anonim ***** válasza:

Valamit mintha én is látnék, de elég halványka még.. :)

De a lényeg, hogy akár milyen halvány is, pozitívnak minősül!!! :))

Nagyon halkan, de azt hiszem, lehet gratulálni neked!!! :)))

2012. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Komolyan ezt gondolod?:))) hogy ez szerinted pozitív?:))))) istenem de jó lenne!!!!!
2012. márc. 6. 22:03
 16/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel csináltam még egy tesztet, ugyanolyan qupido-t.

Pár percig néztem, aztán visszafeküdtem aludni, nem láttam rajta semmit, már belenyugodtam, hogy negatív, meg fog jönni.

Erre most felkeltem, megnéztem és ugyanolyan csík van rajta csak erősebb. Jobban látható. Rózsaszin, halvány.

Lehet, hogy csak száradási csík, de akkor miért erősebb mint a tegnap előtti? Meg akkor miért nem jött még mindig meg? 4 napja késik.

[link]

2012. márc. 7. 08:31
 17/19 A kérdező kommentje:
Kattintsatok rá, hogy nagyobb legyen a kép, ugy jobban látszik. Élőben nagyon kiütközik, hogy erősebb.
2012. márc. 7. 08:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Az alsó teszten egy fokkal erősebb csíkot látok.

Azóta nem csináltál tesztet?

K.

2012. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia! Ez is az én kérdésem :)) Előbb válaszoltam a másikra Neked :)

Hogy késői pé-m volt, és hogy jövőhéten kéne megjönnie (remélem nem fog még 8 hónapig), és jóstesztelni ma elkezdtem, a reggeli majdnem egyforma lett, egy árnyalattal lett halványabb a tesztcsík, a most délutánin meg alig látszik a tesztcsík. Szóval remélem, hogy mostanában van a beágyazódás, mert a 8 vagy 9. napon járok a pé után. És holnapra már erősebb lesz a jósteszt reggel, meg utáni is..és akkor jöhet a pozi Hcg. Nagyon remélem, hogy így lesz!!!

2012. márc. 10. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!