Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-s vagyok, szedtem vérzésme...

PCO-s vagyok, szedtem vérzésmeghozót lezajlott rendben a mensim, közben Chlostylt is szedtem, rendszeres együttlét után, júni 7-én kellet volna megjönnie, görcsölök, folyok, fáradt vagyok és ami sosem volt székrekedésem van. Leghamarabb teszt végzés?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Babyre esély?
2009. jún. 8. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy baba. Viszont vigyázz, 1 nap késé még simán belefér. Viszont ha baba van akkor azt kimutatja a teszt.

PCO-ra nem szabad Clostyt szedni, mert vagy sikerül 1-2. alkalommal a baba (akkor nem is olyan mértékű a PCO, amit kezelni kéne, vagy pedig ront a helyzeten és hónapokat, nem ritkán éveket vesztegetnek el.

2009. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!