Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után kinek mennyi...

Missed ab után kinek mennyi idő után múlt el a depresszió?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát konkrét depresszióm nem volt, de nagyon nagyon felkavart. 7 hónapja rörtént, azóta is sokat gondolunka történtekre de az első két hónap borzalmas volt. Kitartást kívánok! Sztem akkor lesz kicsit jobb ha ujra terhesek leszünk és bizakodhatunk, hogy lesz egy egészséges babánk
2012. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem két missed ab-om volt, mindkettőnél az első két hónap volt összeomlós időszak. Depis nem voltam,csak megzuhantam lelkileg. Aztán ahogy jött az újra próbálkozás lehetősége, sokkal jobban éreztem magam. Most a harmadik mensesem nem jött meg és 17 hetes kismama vagyok. Kitartás!
2012. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudjátok, hogy mi volt a baj? Nekem azt mondta az orvos, hogy valószínűleg kromoszóma rendellenesség vagy valami vírus, de nem hagy nyugodni, hogy nem tudom, hogy mi volt a baj... főleg, hogy úgy tűnt, minden rendben van. 10 hetes volt. Hogyan védekezhetnék így a baj ellen legközelebb?
2012. márc. 5. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is 10 hetesen volt misseb ab-om és annyit mondtak h valószinűleg genetikai gond, nem fog megismétlődni... de én is ugyanigy izgulok...de reménykedem hogy ujra terhes leszek és minden ok lesz. ez igy elmondva egyszerű de belül persze nagyon izgulok...
2012. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!