Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 20. napján erős mellfáj...

Ciklus 20. napján erős mellfájdalmam van. Ez lehet terhességtől? Ilyen korán?

Figyelt kérdés
Vagy lehet alacsony progeszteron szint miatt is? (Vannak ilyen problémáim, tudom, ugyanis kivizsgáltak , mert már hónapok nem sikerül baba. Clostyt szedtem. Szóval most reménykedek.) Szerintetek esélyes?
2012. márc. 3. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. És normális ilyenkor az erős mellfájdalom, nekem is szokott lenni, nem kell ehhez terhesnek lenni, de drukkolok hogy neked attól legyen!
2012. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is clostit szedek. nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a progeszteron okozza a mellfeszülést!
2012. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha alacsony progiszinttől fájna, akkor a ciklus első felében is fájnia kellene a melleknek, hiszen akkor még alacsonyabb a progiszint.
2012. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz! De negatív lett a teszt:(
2012. márc. 11. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:

2. és 3. válaszoló vagyok. nekem a clostitól az előző hónapban elmúlt a mellfájdalmam, illetve kitolódott, mert menzesz előtt kezdett csak fájni, s még mindig feszülnek, pedig már az újabb ciklus 4.napján tartok. a closti megint megemelte a mai hőmet. neked is megemelte?

[link]

a mostani(2.clostis hónap) és az előző görbém.

2012. márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem figyelem a hőt, de tudok valamit ami jobb bármelyik tesztnél és aszerint sem vok terhes, de erről max privátban ha érdekel:(((. Nekem is 2. clostis hónap volt, de a mellfájdalom nem jött rendbe:(
2012. márc. 11. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
érdekel,mire gondoltál!
2012. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megírtam üziben.
2012. márc. 11. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
nem érkezett meg :(
2012. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!