Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi időt...

Szerintetek mennyi időt várjunk a próbálkozással? Már a 4. antibiotikumot szedem, szeretném ha kiürülne minden gyógyszer mire megfogan a baba.

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon megfáztam február elején, mikor a nagy mínuszok voltak és tüdőgyulladást kaptam. A háziorvosom először cedaxot írt fel, majd következett két ampulla injekció. Ettől sem lettem jobban, kaptam Avelox antibiotikumot, majd ismét visszamentem mert még mindig hőemelkedésem van és nagyon fáj a hátam+mellkasom. Most Fromilid Uno-t szedek. Párommal rajta vagyunk a babán, de most a sok gyógyszer miatt elbizonytalanodtam hogy meddig várjunk a próbálkozással, nem szeretném ha a baba is kapna ezekből a "mérgekből." Segítenétek?!
2012. márc. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt egy dokitól kellene megkérdezned,nehogy valaki hülyeséget mondjon neked itt!

Minden gyógyszernek más a kiürülési ideje.Van olyan is ami után 2 évet kell kihagyni! Ezek nagyon erős antibiotikumok,ezért inkább kérdezd meg a dokit.


[link]

2012. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és a linket! Megkérdeztem a háziorvost de ő azt mondta hogy nem kell várni, amit furcsának találtam és nem nagyon hiszek el. Akkor majd a nőgyógyászomnál érdeklődöm, az ő szavára becsukott szemmel is adok.
2012. márc. 4. 13:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a nőgyógyászt és azt mondta hogy kb. 1 hónapot várjunk, de ezt ne a gyógyszerek miatt tegyük, azok hamar kiürülnek, hanem azért hogy kicsit összekapjam magam, erősödjek, szedjek vitaminokat és utána hajrá...

Így fogunk cselekedni, az ő szava számomra parancs.

2012. márc. 12. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!