Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-34 nap között változik a...

26-34 nap között változik a ciklusom, a 32. napon vagyok, még semmi. Szerintetek lehet baba? Csináljak tesztet, vagy várjam meg az 1 hetes késést a 28 naptól számolva?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban 28-30 napra jött meg, tavaly nyáron volt 4 hónap amikor 31 naposak voltak a ciklusaim. A ciklusom 10.-11.-12. napján és 17.-18. napján voltunk együtt a párommal. Lehet baba?
2012. márc. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a nemvárt napra, akkor másnap már csinálhatsz is tesztet, mert akkor általában már kis zsokta mutatbi, ha baba van:)
2012. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom inkább 31 naposak max!Szerintem már csinálhatsz tesztet!

Reggeli első pisiből,10es érzékenységű teszttel!Ha van baba,mutatni fogja!

Majd írd meg az eredményt! :)

2012. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ma 33. nap, még mindig semmi. Holnap elmegyek venni tesztet, és szerda reggel megcsinálom, ha addig se jön meg.

Köszi hogy bíztattok, jól esik :)

2012. márc. 5. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:

34. nap és megjött :(

Mire eldöntöm, hogy most már tuti nem csak késik, és elmegyek venni tesztet mindig megjön :(

Vagy a tesztet megcsináltam és negatív majd másnap megjött.

Azért köszi a biztatást, majd legközelebb.

2012. márc. 6. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok!

Hát sajnálom,de majd legközelebb!

Amúgy nekem is így szokott lenni!:)

2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!