Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor változik meg a baba...

Mikor változik meg a baba szeme színe? Még mindig szürke most egy hónapos és pár napos.

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag fél éves korig alakul ki!Teljesen jó hogy még szürke türelem és változik majd!
2012. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én lányomnak 1éves koráig kék szem volt,majd bebarnult..
2012. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 1 évesen még kékeszöld volt, most elmúlt 3 éves és zöldesbarna a szeme. Állítólag a barna színű babák szeme 6 hónapos korra kialakul...
2012. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A végleges szemszín 3 éves korra alakul ki.

A szürkéből szerintem még bármi lehet, persze attól függően, hogy a szülőknek milyen színű a szeme.


Nálunk a férjemnek és nekem is kék, és már elég hamar, pár hónaposan ugyanolyan árnyalatú kék lett mindhárom gyerekünk szeme (a születéskor nagyon sötét kék volt, ez világosodott nekik).

2012. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 6 évesen zöldült be a szemem kékről.
2012. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk a férjemmel barna szemünk van és remélem a kislányomnak is barna lesz.Akkor még van idő csak fura kicsit mert fekete a haja és kreol bőrű.Nem mondom jól áll neki a szürke is de jobb lenne a barna.Köszi a válaszokat :)
2012. jan. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!