Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy ennyi idő alatt...

Lehet hogy ennyi idő alatt máris teherbeesett barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy ideje már együttélünk barátnőmmel és mivel fiatalon szeretnénk közös családot ezért már 2-3 hete nem húzunk nekem gumit közösülésnél és azóta volt már párszor hogy bnőmbe élveztem el meg volt mikor egy szexelés alatt többször is beléélveztem,szerintetek van rá esély hogy ennyi idő alatt teherbe esett bnőm?Mert hétfőn kicsit rosszul volt bnőm de lehet csak a hőség miatt vagy vannak konkrétabb jelei is ha sikerült?
2011. júl. 13. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán!:-) Legnagyobb az esélye ha az utolsó menstruációja első napjától számított 12.-16. napon nem védekeztetek. Csináljatok tesztet és örüljetek!:-)
2011. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztük a naptárat és akkor is volt hogy lőttem belé:)De azért veszünk tesztet és többet tudunk:)
2011. júl. 14. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyne :)


Nekünk a 2. aktus után sikerült a baba. :D


(Csak mert lányt akartunk és utána már nem szexeltünk. Így nem sok esély volt sőt, de mégis összejött a bébi. Jelenleg kinn motorozik az apjával)

2011. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na mi újság?
2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap veszünk tesztet de reméljük összejött:)
2011. júl. 15. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
gratulálhatunk?
2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen:))Ráadásul kiderült hogy már az első szexelésünknél történt meg:)Mondjuk aznap elég sokat dolgoztunk rajta így nem is csodálom:)
2011. júl. 15. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
hát akkor nagy gratula!vigyázz rájuk nagyon!sok sikert!
2011. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!