Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek voltak...

Milyen tüneteitek voltak először, mikor még csak sejtettétek, hogy babótok lesz? És miért csak a mensi nem vártakor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 09:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a peteérés után már egy héttel is? Köszi a segítségeket!
2009. jún. 9. 09:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a cicim nagyon feszült, mensikor nem szokott. éjszaka is kijártam pisilni, és rettenetesen álmos voltam /vagyok állandóan.

én nem a nem várt idején teszteltem először, hanem előtte 3 nappal. + lett :)

2009. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

a peteérés után 1 héttel még be sem ágyazódott. kb 7-10 nap a beágyazódás

2009. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! Azért tesztelünk a mensi elmaradásakor, mert az már egy tünet, addig tart a beágyazódás és ekkor kezd el Hcg-t termelni a szervezetünk.Amikor még csak nem is sejtettem hogy terhes vagyok(Csak reménykedtem, hogy egyszer sikerül)Szobát kellett festenem:))Rá egy hétre lett pozitív a teszt.
2009. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy párszor megszédültem, de különösebben nem volt semmi tünetem, csak fura volt, hogy nekem, akinek napra, órára pontosan jött meg, késett. Két napot vártam, utána teszt, + lett!! ma már hat hós a kislányom!!
2009. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelso tunetem a tobb huvelyvaladek volt aztan 11dpo tol ereztem hogy valami mas.A hasam hasizomlazszeruen kezdett el fajni,nem ugy mint amikor meg kell neki jonnie.A melleim pedig honajtajekban kezdtek el fajdogalni.

12Dpon mar szep eros tesztem volt.

2009. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan érzés volt a hasamban mintha meg akart volna jönni, de nem jött meg. AZért nemérdemes hamarabb tesztelni, ha kibírod, mert

-a HCG sokaknál csak később van kimutatható mennyiségben

-ha ott van a baba, nem tűnik el egy hét múlvára

-ha nincs, akkor fölösleges pénzkidobás

2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem nem volt semmi különös tünetem néha émelyegtem egy kicsit meg fájtak a melleim. De azok menszi előtt is szoktak. Utána meg azt vettem észre hogy nem jön meg. Végül a késés második napján teszteltem pozitivat. 11km
2009. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!