Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszttel szeretnék jósteszt...

Lh teszttel szeretnék jóstesztelni. Peteérés után 8 nappal még felesleges elkezdeni, ugye? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Az egyik babás honlapon úgy olvastam, hogy a 8. DPO-n már el lehet kezdeni a jóstesztelést, amit én korainak tartok, mert még csak mostanában ágyazódik be a baba, ha megfogant.

És ha a jóstesztelés is hcg alapján történik, akkor még úgyis negatív lenne, mert elvileg nincs még hcg a szervezetemben.

A férjem unszolására az imént csináltam mégis egy lh-tesztet, de nem a reggeli első vizeletből (amiből kellene), hanem a sokadikból. Igen halványan, de látszik a második csík. Egyébként használtam már ezt a tesztet peteérés figyelésre és negatív napokon egyáltalán nem volt második csík, még ilyen halványan sem.

Ez jelentheti azt, hogy mégis mutat már valamennyi hcg-t?

Ezután mi dolgom van?

Csinálni pár napig reggeli elsőből és figyelni, hogy van-e változás?


2009. jún. 9. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan. Egy teszt nem jelent semmit, az LH mindig a szervezetedben van. De ha a mennyisége növekszik, az utalhat terhességre. Ha minden reggel csinálsz egyet, és a második csík erősödik, akkor reménykedhetsz, de csak óvatosan.
2009. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 9. DPO-n már a HCG volt +, és akkor lett először az ovu teszt is az, szóval nem jósolt, hanem egy időben jelzett
2009. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!