Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántátok hogy feladtátok a...

Megbántátok hogy feladtátok a munkátokat, az életeteket a baba miatt?

Figyelt kérdés

7 hónapos a baba, de még mindig nem szoktam meg az itthon ülést :( A pörgős előéletemet ismerve ez nem is csoda. A férjem is ahhoz szokott, hogy folyton megyünk és megyünk (dolgoztunk, utazgattunk, szórakozni jártunk), és így megszoktunk egy bizonyos életszínvonalat.

Még fél év kb. hogy visszamehessek dolgozni, de addig mit csináljak? Ti mit csináltok egész nap otthon?


2012. jan. 7. 19:15
1 2
 1/11 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Egy percig sem bántam meg. Neked van lehetőséged a picivel közösen pl. uszodába , baba klubba menni ?
2012. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem. nekem így lett teljes az életem.

én megyek a babámmal is mindenhova, persze közben a napirendjét, igényeit is figyelembe vesszük.

rengeteg babás programra járok, meg én tényleg kiteljesedtem. szeretek anyuka lenni, én ha megtehetnénk 5 gyerekig meg sem állnék :))

2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

már csak pár hónap és ugyanúgy tudsz menni a piciddel is bárhova! (moziba nem:))

nekem/ünk akkortól lett sokkal könnyebb, amikor elkezdett járni a kicsi! Meg amikor nyitottabb lett a világra. járunk mindenfelé, egy kicsit visszakaptuk a baba előtti életünket.

2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. Ha egy kicsit nagyobb lesz akkor persze mi is szabadabbak leszünk, és a nagyszülőkre is tudjuk Őt bízni több napra, meg már akkor ha magunkkal visszük valahová azt még jobban élveznénk 3asban, mint 2esben:)
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg,pedig féltem hogy így lesz.Nálunk is 7 hónapos a baba,de pl. a munkahelyem egyáltalán nem hiányzik,csak a fizetésem:)Én nem unatkozom itthon,a gyerkőc meg a háztartás teljesen lemerít estére így szórakozni sem vágyok ,örülök ha beesek az ágyba...
2012. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TKI Ibolya ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van és nem szoktam azon gondolkodni mit csináljak otthon. Egyébként ekkora babával már lehet játszani és nagyokat sétálni.Én minden hová vittem és viszem őket magammal.A nagyok napközben suliban vannak de ha itthon vannak akkor fogjuk a picit aki 9 és fél hónapos és megyünk a dolgunkra.Nagyon jól szoktunk szórakozni!Amikor egy gyerekem volt akkor volt csak a szabad élet állandóan úton voltunk és rengeteget találkoztam a barátnőimmel.Ha vissza mész dolgozni ki lesz a babával? Elég pici lesz még.
2012. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a baba-mama klub tényleg jól hangzik, legalább mehetnék társaságba! Mikor vissza megyek dolgozni, a gyerek bölcsiben lesz!
2012. jan. 7. 21:22
 8/11 TKI Ibolya ***** válasza:
Ilyen picin bölcsibe?!Bele gondoltál mennyi mindenről fogsz így lemaradni a gyerekkel kapcsolatban?!Ezeket az éveket amit a picivel lehetnél soha nem tudod majd pótolni.Nem veled fog felnőni hanem a gondozónővel.Tudom miről beszélek 3 gyerekem van.
2012. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem, mint modern anyuka, a saját életemmel is törődni. A saját életembe pedig beletartozik a munka, a csajos napok, és a férjemmel töltött sok közös program. A kicsit pedig közösségbe kell szoktatni. De már jelentkeztünk egy baba úszásra, az állítólag jót tesz a kicsiknek, nekem meg jó lesz mint program.
2012. jan. 8. 15:32
 10/11 TKI Ibolya ***** válasza:
Hát ha az a modern anyuka aki a saját érdekeit előtérbe helyezi akkor én inkább maradok régi módi.Igen kell a gyereknek a közösség de nem ebben a kórban.Pszichológusok is azt ajánlják hogy a gyermeknek 3 éves koráig anya mellett van a helye és a te szavaidból nem úgy veszem ki hogy a piszkos anyagiak miatt kellene a bölcsit választanod.Ez a te életed a te döntésed te tudod neked és nektek mi a jó.Nekem 3 gyerekem van soha nem jártak bölcsibe még is meg voltak a csajos napok,fodrász, torna stb.Én nem érzem hogy bármiről is lemaradtam volna és ne tudnám kiteljesíteni a saját vágyaimat,de nem vagyunk egyformák.J ó szórakozást a babaúszáshoz,próbáld még ki a zenebölcsit is ott is találkozhatsz anyukákkal akik ugyan úgy társaságra vágynak mint te.
2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!