Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik verzió a lehetségesebb?...

Melyik verzió a lehetségesebb? Mikor foganhattam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január 24-én van a ovulációm utolsó napja. Akkor történt egy aktus. Ezután rendesen megjött. Ebben a hónapban viszont már 3 napja késik. Utoljára két nappal azelőtt szexeltem, hogy meg kellett volna jönnie. Melyik a valószínűbb? Hogy januári a foganás időpontja ha terhes vagyok, vagy az utolsó alkalomé? Még nem mentem el orvoshoz, de már bejelentkeztem és tesztet is csináltam, ami konkrétan megállapíthatatlan lett, mert összevissza lett színes. Előre is köszi a válaszokat. :)
2012. márc. 6. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. csinálj még egy tesztet.
2012. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két nappal ezelőtti szextől még tuti nem vagy terhes, vagy ha esetleg volt egy spontán peteérésed, akkor még majd lehet, hogy összejön, de az még igencsak odébb van, hogy kiderüljön!
2012. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, valószínűleg csak késik. Az utolsó alkalomból még nem lehetsz terhes, a januáriból esetleg, de ha utána rendesen megjött, olyan volt, mint máskor, akkor abból sem. Viszont mi az, hogy az ovulációd utolsó napja? Az ovu az 1 nap.
2012. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlen elírtam, mert éjszakai műszak után tettem fel a kérdést. :)
2012. márc. 6. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
?
2012. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!