Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de mégis fáj, és...

Megjött, de mégis fáj, és csomós a mellem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megjött időben a mensim,picit görcsölgetek,de nem a megszokott és csak barnás folyás,tisztaságival elég! Mit gondoltok?Volt már valakinek ilyen?
2012. márc. 6. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most hasonlóan vagyok, nemvárt (szombat-vasárnap) óta enyhe barna folyásom van, vagyis tegnap még az se, ma úgy keltem hogy hányingerem van, és szédülök, de visszajött, és kicsit megerősödött a folyásom, kezd menziszerű lenni, de még mindig nem sok. Viszont én mindig iszonyatosan görcsölök, most csak szúrkálódás van. Csináltam tesztet, negatív, szóval szerintem csak szórakozik velem a szervezetem, és meg fog jönni előbb-utóbb.

Várj pár napot és tesztelj te is, ha nem változik a helyzet.

2012. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen.

A mindig óramű pontossággal 29 napos ciklusom és 5 napig tartó menstruációm ami erős vérzéssel szokott járni, hirtelen egyik hónapban összezavarodott.


23 napra jött meg 3 napig tartott és csak nagyon kevéssé barnáztam, pecsételtem. A legeslegkisebb félcseppes tisztasági betét bőven elég volt.

Azt hittem terhes vagyok, már annyira beleéltem magam. Még a dokimmal is konzultáltam telefonon hogy ő mit gondol. Berendelt magához pár napra rá. Bizakodva mondta hogy ő nem akar semmit elszólni, de nagyon gyanús vagyok neki.. jó értelemben, ő korai terhességre gyanakszik mert nagyon vastag a méhnyakam. De azért még ne éljem bele magam, mert ugye ennél többet nem lát. Megbeszéltük hogy 1 hét múlva tesztelek és rohanok hozzá vissza.

Hát! Próbáltam nem beleélni magam de nem tudtam.

Aztán a teszt negatív lett, nem is 1-et csináltam.


Végül kiderült csak a szervezetem szórakozott velem. :-(

Ekkora pofára esést! Azóta sem jött össze sajnos...

2012. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze még várok,már én is estem pofára sajna,nem szeretnék mégegyszer,csak nekem most az is gyanús,hogy nem múlik a mellfájdalom,és én nem is görcsölök úgy mint szoktam,pedig nálam iszonyú szokott lenni!Úgy gondoltam péntekig várok,ha semmi nem változik,tesztelek.
2012. márc. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!