Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom szerint attól hogy...

Az orvosom szerint attól hogy mensizek még lehetek terhes,15 napja keztünk próbálkozni, de megjött. Szerintetek megcsináljam azért a tesztet így is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megcsinálhatod, de szerintem felesleges.

Egyrészt 15 napja próbálkoztok, az esetek nagy részében ez azért nem ennyire egyszerű:)

És bár valóban előfordulhat mensi a terhesség alatt is, de ez azért elég ritka, inkább akkorra tartogasd a tesztet, amikor nem jön meg:)

2012. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én véleményem ugyanez! Elég kicsi az esély arra,hogy terhes vagy,ha megjön a mensid! És azért az is elég ritka,hogy elsőre sikerül összehozni a babát! Hidd el,nem kell elkapkodni a tesztet,mert iszonyat rossz érzés,ha nagyon szeretnétek a babát,és a teszt negatív! :(
2012. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nem terhesség de csináld meg a tesztet ha gondolod:)
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet :), csak ezért nem tudtam hogy mit csináljak mert a családom női tagjai mind mensiztek az összes terhesség alatt.
2012. jan. 10. 20:03
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos öröklött hormonális betegség van a csalásomban, anyukám mikor ikertesómmal meg velem volt terhes az első 4 hónapban rendesen menstruált. Később ebből a betegségből jött neki egy tüdő embólia is. :(
2012. jan. 10. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor megér egy próbát,de szerintem várj még pár napot,lehet hogy 15 nap után ki sem mutatja! :( Bár ELVILEG IGEN,de GYAKORLATILAG nagyon sok nő írta,hogy csak az elmaradt mensi után pár nappal tesztelt pozítívat,tehát szerintem várj pár napot még! Remélem nem fogsz csalódni!
2012. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi remélem én sem, bár a mostani mensim is 7 nap késéssel jött, 6 napos szokott lenni, most pedig a szokotthoz képest nagyon minimális, vagy szerinted el kéne mennem inkább kivizsgáltatni?
2012. jan. 11. 03:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha más panaszod nincs,csak annyi,hogy kevesebb,akkor szerintem nincs baj! Eddig gyógyszert szedtél? Mikor hagytad abba,ha igen? Mennyire volt rendszeres,és pontos a mensid?
2012. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2004-óta mensizek mindíg pontosan 23 nap telt el, de tavaly októbertől többször előfordult hogy elmúlt majd pár napra újra visszajött. A doki annyit mondott hogy lehet terhesség de semmilyen vizsgálatot nem engedélyezett a rákszűrésen kívül, azt mondta csináljak tesztet. Azóta 24 nap telik el de már folyamatosan rövidül, múlt hónapban már csak 4 napot volt meg a szokásos 6 nap helyett. Most pedig már nem is éreztem hogy megjött, pedig előtte mindig heves görcseim szoktak lenni. Fogamzásgátlót pedig csak 3 éve szedtem azt is egy hónapig csak.
2012. jan. 11. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet kellene keresned egy másik orvost! Ha október óta egyre kevesebb,akkor az nem a baba miatt van! Viszont olyan előfordult velem is,hogy megvolt mittudom én 5 napig,ésmásnap,vagy két nap mulva megint volt egy kevés! Nekem azt mondta,hogy nem tisztultam ki rendesen,és ez azért van! Szerintem próbálj meg egy másik orvossal beszélni!
2012. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!