Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen néven találok rá arra...

Milyen néven találok rá arra a naptárra, ami segíthet a fogantatás napjának kiválasztásában a gyermek nemét illetően?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresgélj ovulációs naptárat, sok van fent és jó pár ki is írja ezt a csacsiságot. Az, hogy fi vagy lány lesz a férfi sejtje határozza meg. Arról nem beszélve, hogy nem feltétlenül a gyártás közben termékenyülsz meg ha nem rá egy nappal és akkor már csúszott is a statisztika, hogy a 1 napon gyártott gyermek lány.
2012. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a ciklus.hu-n ott is van ilyen.

De tudod, nincs 100%-os garancia. :)

2012. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi valóságalapja, de valami kínai fogantatás naptár a neve, vagy valami hasonló. Keress rá, ha érdekel. Egyébként én is megnéztem mikor terhes voltam, és nekem bejött, arra a napra (vagy hónapra), amikor fogant lányt írtak, és valóban lányom lett, de szerintem ez csak véletlen.
2012. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész csak átverés, nekem egyetlen gyerekem sem olyan nemü lett, amilyennek lennie kellett volna a naptár szerint, söt a családban a többieknek sem.
2012. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy a kínai fogantatás naptárra gondolsz?

Ja, az mondjuk hülyeség. A lányomnak nincs kukaca, pedig a naptár szerint kellene, hogy legyen. :)

Azért írtam a ciklus.hu-t inkább, mert ott a peteérés szerint kiírja, hogy milyen nemű babára van nagyobb esély. De mint tudjuk a természet annál rejtélyesebb, hogy ezt egy internetes program ki tudja számolni. :)

2012. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező sem gondolja, hogy ez 100%-os.

[link]

2012. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem gondolom, hogy ez 100%-os lenne, csak keresgéltem némi támpontot peteérés ideje, fogantatási esélyek, stb. kérdések terén. Köszi
2012. márc. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!