Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hölgyeim Én egy aggodó férj...

Hölgyeim Én egy aggodó férj vagyok kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát,mind ahogy önök is.Mérünk tesztelünk, szeretkezünk.Sajnálom már a párom 2éve vagyunk eggyüttés már nem is vagyunk fiatalok.Én 45 a párom 42 szoval uj házasság.Szenved már hogy nem sikerül teherbe esnie.
2009. jún. 9. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ha egyikötökkel sincs gond,akkor sikerülni fog.Csak szeretkezzetek,ne babát csináljatok.Ugyis akkor jön,amikor nem számítotok rá.
2009. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ketteske ***** válasza:
100%

www.avivamodszer.hu

nagyon sokunknak bevált!

2009. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonló korba vagyunk mint ti. Nekünk se jön össze most megyek átjárhatóságira és következő hónapba meg inszeminációra, ezt a dokim ajánlotta hogy már nem vagyunk fiatalok és hamarabb terhes legyek. Nem én mondtam a dokimnak én úgy tudtam hogy 1évet kell rá várni, de azt mondta hogy ilyen korba nincs idő annyit várni. Szerintem vessétek fel a nődokinak. Remélem tudtam segíteni.
2009. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szimpatikus vagy már az aggodalmaid alapján is, ha lehet ilyet mondani!! Én is azt mondanám, hogy egy kicsit ne mérőzzetek, ne akármicsináljatok, hanem élvezzétek egymást és a szerelmeteket! Ha felszabadultabbak vagytok -ami nagyon nehéz lehet-, akkor talán könnyebben jön a kis lurkó is! Nagyon szorítunk :)
2009. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mindkettőjüknek a kora indokolttá teszi a "kötelező" vizsgálatokat, már a genetikait is!

Nem lehetetlen, sőt, mihamarabb el kell kezdeni az alapos rutinvizsgálatokat, mert az idő csak megy...

A párommal mi is lassan 35. leszünk és már érezhető, hogy csak "rásegítéssel" lehetséges a teherbeesés.

Nem kell ódzkodni sem a vizsgálatoktól, sem az esetleges gyógyszeres kezelésektől, netalán beavatkozásoktól.

Ha egy orvos kézbentartaná a kedves párja sorsát, akkor megnyugvással, bizalommal indulhatnak neki a kezeléseknek. Valamilyen szinten biztonságérzetet kelt nekünk nőkben, ha céltudatosan, megszervezve, kiszámíthatóan kezdenek (orvos, szakemberek) foglalkozni a családtervezés minden körülményével.

Érdemes meddőségi szakembert keresni, először lakóhely szerint, ha nincsenek vele megelégedve, akkor lehet még tanácsot kérni pontosan kihez forduljanak. Általában minden meddőségi szakember kórházi háttérrel rendelkezik. Ha nem, akkor is tudja, mikor mit kell tenni...

A sima szülész-nőgyógyász nem és bizony sokat fognak csalódni.

Meddőségi szakembert javaslok!

2009. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18.54 es írója vagyok és meg cáfolom nekem a sima nőgyógyászomajánlotta magától fel hogy meg kell csinálni az inszeminációt a kivizsgálások után. ha jó orvosa van valakinek az ilyen én 23éve járok hozzá.
2009. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

20:11 vagyok

Szolgáljon jó példával, hogy vannak "becsületes" orvosok.

Sajnos - kerületet nem említek - az itt fellelhető szakorvosokban (kórház, SZTK, magánrendelés...) csalódtam, pedig itt dolgoztam az egészségügyben, itt is szültem már egyszer és mégis...

Mi is új házasok vagyunk, mindkettőnknek van már gyermeke és bizony nagyon el vagyok keseredve, hogy felületesen bánnak a problémámmal, mondhatni nem foglalkoznak kivétel nélkül...

A Hűvösvölgyi úton találtam egy orvost, aki azonnal diagnosztizálta a problémát és komoly kezelésekbe kezdtünk.

Itt egytől-egyik azt javasolták, hogy próbálkozzunk 1 évig, azután majd meglátjuk.

4-5 hónapi sikertelenség után találtam meg ezt a távolabbi orvost.

2009. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hölgyeim itt vagyok ujra.Köszönöm a kedves válaszukat.Orvosnál orvosoknál már jártunk,mindketten és ki is vizsgáltak bennunket,még azt is megkérdezték hány diplománk van.A páromé minden tiszteletem mert ami lejátszodik benne azt talán én csak a figyelmességemmel és szeretetettem tudom viszonozni neki.Tudom hogy nagyon erösnek mutatja magát.Csak nagyon féltem hogy összeomlik.Higgyék el hogy mindent probálok elkövetni hogy elvonjam a figyelmét.De azért kértem tanácsot önöktöl mert sajns önök is át éltek már hasonlokat és a nöi lélek jobban tudja mit tehet egy férfi.Inkább kérek tanácsot.
2009. jún. 9. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Le a kalapot Ön előtt!!!
2009. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon rendes, hogy így törődik a párjával. Szerintem vigye el wellnes hétvégre, vagy egy hétre valahová (kb. a termékenység időszakában) csak kettesben pihenni, ha lehet, ahol egy kicsit elterelődik a figyelme.

Illetve az inszemináció tényleg sokat segíthet. Kívánom, hogy sikerüljön!

2009. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!