Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a mensim, eddig...

1 hete késik a mensim, eddig pontos volt mint az atomóra, tegnap csináltam tesztet de negativ lett, ez azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Vagy még van remény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Egészen addíg, míg meg nem jön van remény. Szerintem pár nap múlva csinálj még egy tesztet.Nincs görbéd? Vagy azt tudod,h mikor volt Pé-d?
2009. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21.én volt
2009. jún. 9. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez bármit jelenthet babát is de sajnos mást is. Csinálj még egy tesztet. Ha nem jön meg menj orvoshoz mindenféle képen.
2009. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még mindig semmi,mégcsak folyásom sincs!pénteken megyek dokihoz, tesztet meg nem merek csinálni, mert félek a csalódástól,amúgy az számít hogy mikori vizeletből csináltam?
2009. jún. 10. 16:33
 5/10 A kérdező kommentje:
mit értesz "más" alatt
2009. jún. 10. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak meg ijeszteni de van egy ismerősöm akinek vagy egy hónapig kimaradt azt hittük terhes. De nem volt az hanem cisztája volt. Azóta helyre jött. Persze lehet valami más betegség hormonzavar a késés oka. Vagy tényleg terhes vagy. Előző válaszoló voltam.
2009. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és babás vagyok!:)hál isten!

ja csináltam másik tesztet az is neg. volt,és mégis...

na ez vagyok én a 3%ból az 1%

2009. jún. 19. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Gratula! Nagyon örülök! Minden jót kívánok nektek!:)
2009. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, Vigyázz nagyon magatokra!
2009. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!és köszönöm a támogatásotokat,nagyon vigyázok magunkra,de nem kell aggódni, mert a férjem mindig figyelmeztet mindenre ami nem helyénvaló!

Még1x köszi:)

2009. jún. 21. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!