Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg meg volt a peteérésem?...

Tényleg meg volt a peteérésem? A görbém csatolom.

Figyelt kérdés

Augusztus óta szenvedek a hosszú ciklusaimmal, általában Norcoluttal jön meg, azóta kétszer volt pé-m. Most nem tudom higgyek-e a görbének. Megnéznétek?


Meforal szedek, méhpempős mézet ettem. Nem minden együttlétet jelöltem, tehát nem vagyunk keveset együtt:)


[link]



2012. márc. 8. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól láttam a 66. napra tette!

Én úgy tudom ilyen hosszú ciklus nem normális egyáltalán és elvileg peteérés sem lehet benne!

Akkor tudod meg hogy volt,ha legalább 10 napig fent marad a hőd!

2012. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem hiszem h lett volna mert 4-5 fokkal kellene állandóan feljebb legyen a hőd utána.

Mi váltotta ki a hosszú ciklust augusztusban?

Ember legyen a talpán aki ebből a görbéből valamit lát a zavaron kívül.

Ovulációs teszt nélkül ezt nem lehet tudni.

2012. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hogy mi váltotta ki augusztusban, nem tudom, a cukorbetegségre fogják az orvosok, egyéb problémát nem láttak. Az orvos (endo) azt mondta, hogy a Meforaltól majd szép lassan helyreáll. Mellette diétázom, mozgok. Én azért reménykedem, hátha mégis volt peteérésem, mert azért ilyen sem nagyon szokott lenni, hogy ilyen egyforma pár napja a hőm.

2012. márc. 8. 08:05
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen valóban nem normális, hogy egy ciklus ilyen hosszú legyen, de azt azért cáfolnám, hogy kizárt a peteérés lehetősége ilyen esetekben. Ezt tapasztalatból tudom (sajnos). Nekem mindig hosszúak a ciklusaim, belinkelek kettőt az enyémek közül. (azért az 1. egy erősen rendhagyó még nálam is!)

[link]

[link]


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, véleményem szerint megvolt az ovulációd; megemelkedett, ugyanakkor le is nyugodott a hőd és már több, mint 4 napja a cl. fölött van. De persze biztosat mindig csak utólag tud mondani az ember.

2012. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál:)


Remélem tényleg megvolt a peteérés, mert így legalább, ha nem is sikerül a babó, legalább megjön magától:)))


Kedves Utolsó! Te voltál orvosnál a ciklusaid miatt? Mit mondott?

2012. márc. 8. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell 4-5 fok!

A peteérés akkor történt meg,ha legalább 2 fokkal az alaphő fölé megy és ott is marad!

Szerintem ez itt megtörtént!

2012. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

08:08-as vagyok.

Igen, voltam orvosnál, kiderült, hogy a szervezetem folyamatosan sokkal több ösztrogént termelt és ennek következtében durván megvastagodott a méhnyálkahártyám, majd polip alakult ki... Tulajdonképpen hormonzavar állt a dolgok hátterében, de ez egy sokkal összetettebb történet, amit hosszú lenne most leírni.

A ciklusaim néhány hónapja jelentkeznek csak "rendszeresen", úgy tűnik, nálam ez lett a "normális".

(Egyébként 2005-ben meg agydaganat miatt volt a prolaktinom veszettül magas, akkor konkrétan amiatt nem is volt ciklusom) ...de mondom, tényleg hosszú lenne leírni.

2012. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Gyerekek NEM fok, hanem tized fok!!! ....Szerintem csak elírtátok.
2012. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez a legújabb.


[link]

2012. márc. 12. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első kép alapján én is a 66. napra tippeltem volna, de most látom megint leesett. Nincs meg a tüszőrepedés sajna, ez a Pco oka, mert látom szedsz metet. Én is az vagyok, én is metet szedek, és clostival sikerült.
2012. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!