Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg meg volt a peteérésem?...

Tényleg meg volt a peteérésem? A görbém csatolom.

Figyelt kérdés

Augusztus óta szenvedek a hosszú ciklusaimmal, általában Norcoluttal jön meg, azóta kétszer volt pé-m. Most nem tudom higgyek-e a görbének. Megnéznétek?


Meforal szedek, méhpempős mézet ettem. Nem minden együttlétet jelöltem, tehát nem vagyunk keveset együtt:)


[link]



2012. márc. 8. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

Na látjátok?

Én mondtam az elején h nem Ovuláció ,de nagy bölcsen lepontoztatok.Tisztelet a kivétel.

Beteg ez a nő! Nem kell áltatni.Hormonzavaros.Minél hamarabb kezelteti annál jobb!

DE a hízelgéstől hamis reményt kap.

Valóban elírtuk,csak tized és nem fok,és aki ezt észrevette azt is lepontoztátok!Pedig igaza van!

Több odafigyelés kellene lányok!

2012. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Köszönöm szépen a hozzászólásodat, én nem pontoztalak le. Minden véleményt elolvastam, a tiédet is.


Mára így alakult a hőm:

[link]

2012. márc. 13. 07:42
 13/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Igaza van az Utolsónak!

Nem tudom ki ilyen értelmes hogy pontoz össze vissza,de nem normális hogy több mint 2 hónapja nem menstruálsz Kedves Kérdező!

Én tényleg úgy tudom hogy így nem lehet ovud!

Lehet hogy érik petéd de azért esik le a hőd mert nem tud megrepedni valószínű!

Tényleg menj el orvoshoz mert így nem lesz egyhamar babóca!:(

Minden jót kívánok neked!

2012. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, de Norcolut, és fogamzásgátlást javasolt, amit én nem szedtem be... Tudod, nehéz olyan orvost találni, aki tényleg a valódi problémát kezeli, de most úgy néz ki találtam egy jót, hétfőn délután megyek hozzá.
2012. márc. 13. 08:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz, ez az ő szakterületük.
2012. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!