Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzim mindig napra és...

A menzim mindig napra és szinte orára pontosan megszokott jönni, tegnapra (nem vártam), és nem is jött, a mellem nagyon feszül és 3 napja iszonyuan álmos vagyok ebéd után. 3 honapja probálkozunk. Mikor teszteljek? Most akkor baba lesz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy jó kis teszt sokat elárul, ha negatív akkor, még pár nap múlva is ismételd meg, ha nem menstruálsz. Tudom ajánlani azt a fajtát, amelyiket le kell helyezni vízszintes felületre és egy kis vizeletet a csöpögtetővel belecseppenteni a tartályába. Szerintem ez a legjobb, legkényelmesebb formája, nekem is ez okozott nagy örömöt!!!

Drukkolok neked!!!!!!

2008. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szíja!Esetleg hasszúrka?Szagokra érzékeny vagy?Megjönn érzés meg van?Én a Gabriellt ajálom a ha tesztelsz nekem mensivárás után 3 nappal pozitiv lett:)Nagyon drukkolok!12 hetes pocak babás
2008. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy én dohányzok és ma már az sem nagyon esik jol..kivánom de olyan hányinger jön rám töle olykor..de ez az alvás..mindig aludnék..a megjön érzés van mert van ilyen olykor áttetszö olykor fehéres folyásom ami nem szokott..és mindig azt hiszem hogy most megjött...de nem..és jele sincs.direkt fehér zsebit használok wc-n...és semmi..akkor hétfön tesztelhetek?
2008. ápr. 11. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!!!
2008. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cigi eldob!!!!
2008. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akár most is nyugodtan tesztelj!Csakolyan tesztet használj amikórai terhességet kimutassa,mind Pl:Gabriel.Szerintem tutti babás vagy!Cigit tessék eldobni,mert olvastam,hogy baba a cigaretta elszívásákór a baba fulldoklik.
2008. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah mi újs? Mi lett a teszt eredmény?Szorítok:-)
2008. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sziasztok..nem teszteltem.dokihoz mentem...és 4 hetes terhes vagyok...köszi az aggodásokat..:D
2008. ápr. 15. 06:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj de jó:-))) Gratulálok:-)) Nagyon örülök nektek:-)
2008. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!