Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet 4 pozitív terhességi...

Tévedhet 4 pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Január 30-án jött meg utoljára. 4 teszt is pozitív lett. Voltam orvosnál tegnap.Azt mondta nem lát semmit.

Szerintetek ez most mi?Mind a 4 teszt más fajta volt, nem egy napon csináltam.


2012. márc. 9. 07:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Korán mentél orvoshoz. Menj vissza 2 hét múlva, akkor már biztosan látni fog valamit.
2012. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

AZ nem valószinü, hogy ennyi teszt téved, DE ennek ellenére több ok miarr is elöfordulhat, hogy az orvos nem lát semmit.


1. A terhesség még igen fiatal és túl pici ahhoz, hogy láthassák, illetve olyan helyen van, ahol nehezen lehet észrevenni.

2. Terhes voltál, de megszakadt, mert a babával valami nem volt rendben - ez igen gyakori, minden 3. terhesség az elsö pár hétben elmegy, csak a legtöbben nem is tudnak róla.

3. Az orvos nem rendesen vizsgált meg.

4. Néha petefészek-ciszta miatt is mutathat pozitivat a teszt.


Egy hét múlva csinálj új tesztet, és ha akkkor is pozitiv, keress meg egy másik orvost.

2012. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az utolsó tesztet hétfőn csináltam.Tegnap voltam UH-n. Csináljak ma még egy tesztet?
2012. márc. 9. 07:42
 4/33 anonim ***** válasza:

Ennyi teszt tuti nem téved. Kérj a dokidtól vérvételes beutalót, az már kimutatja, nem is értem miért nem küldött el. De tényleg menj el vérvételre:)

Addig meg viselkedj úgy, mint ha már ketten itt az egészségre gondolok:)

2012. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nagyon izgulok. Annyira szeretném ha baba lenne... :)
2012. márc. 9. 07:48
 6/33 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok. Drukkolok, hogy baba legyen és tessék elmenni vérvételes beutalót kérni, mond meg a dokidnak, hogy te csak így tudsz megnyugodni:)
2012. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szeritnem is lehet baba. Az egyik ismerősöm 3 pozitív tesztet csinált, de az uh. nem mutatott semmit. Ez volt pénteken, kövi hét hétfőn, már 120-at vert a pici szíve. Jól el volt bújva. :) Szurkolok neked.
2012. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
De hogy lehet hogy nem mutat semmit. Rá 4-5 nappal meg már van szívverése is? Hogy lehet hogy nem veszi észre az orvos ha van ott valaki? nem értem... elkeseredtem... :(
2012. márc. 9. 07:58
 9/33 anonim ***** válasza:
Hány hetes lehetsz?
2012. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
4-5. nem tudom mikor volt a peteérésem..nem várt után 4 nappal teszteltem csak halvány pozitívat..utána erősödött
2012. márc. 9. 08:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!